Usta Analist: Bu Altcoin 1 Dolar Seviyesine Fırlayacak!

170

Büyük bir kitle tarafından takip edilen kripto stratejisti ve analist, kripto para piyasası toparlanırken, boğa döngüsüne gireceğine inandığı düşük değerli bir kripto para birimini yakından takip ettiğini söylüyor.

Hxro 1 dolar seviyesine ulaşacak

Attığı yeni bir tweet’te, sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen popüler analist, 271,300 takipçisine, kripto para güç belirtileri göstermeye devam ederken Hxro’yu incelendiğini belirtiyor. Stratejist şunları söyledi:

Piyasa çökerken HXRO geçen hafta yeni zirveler yaptı. Sağlam temelleri nedeniyle hala benim portföyümdeki altcoin’lerden birisi ve  bence 1 dolar seviyesine ulaşacak.

Hxro, kullanıcıların kripto opsiyonları ve türevler işlemleri yapmasına izin veren bir platformdur. Kullanıcılar bir token ve bir bitiş tarihi seçebilir ve kripto varlığının belirli bir fiyatın üzerinde mi yoksa altında mı kapanacağına bahse girebilir. An itibariyle, HXRO, Altcoin Psycho’nun fiyat hedefinden yüzde 45’lik bir büyümeyi temsil eden 0,69 dolardan işlem görüyor. Analist fiyat konusunda oldukça iddialı.

Bitcoin teknik analizi

Bitcoin’e bakıldığında, analist, lider kripto varlığı için güvenilir alım ve satım sinyalleri verdiğini söylediği teknik bir göstergenin altını çiziyor ve şunları ekliyor:

BTC’de alfa sızıntısı. Denge hacmine (OBV) üç ayda bir sabitlenir. Olumlu döndüğünde satın alın. Negatife döndüğünde sat. OBV < -20G olduğunda kısa sekmeler. Çok güvenilir sinyaller üretir.

Decentrader Raporu: Bitcoin (BTC) Birkaç Ay Sonra 85 Bin Dolara Ulaşabilir
 

OBV, bir varlığın ivmesini gösteren teknik bir göstergedir. Büyük piyasa hareketlerini tahmin etmek için hacimdeki değişiklikleri bir sinyal olarak kullanır. Analist ayrıca takipçilerine potansiyel bir airdrop arayışında olmalarını söylüyor ve şunları vurguluyor:

Twitter’ın çoğunluğunun likidite stake etme kavramının hala gerisinde olduğunu düşünüyorum. Kısacası, likiditenizi kilitlemeden stake yapabilirsiniz. Bu, oynaklık sırasında son derece yararlıdır. pStake’i denemenizi öneriyorum çünkü önsezilerim bir gün tokenleşecekleri ve ilk kullanıcılara airdrop yapacakları yönünde.

pStake.finance, getiri elde etmek için merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerinde kullanılabilecek tokenların kilidini açarken, ödül kazanmak için hisse senedi sahiplerinin veya hisse ispatı paralarının kripto varlıklarını stake etmelerini sağlayan yeni bir kripto varlık türüdür.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku