US Ripple, Tayland daki uluslararası para transferi şirketi ile ortak oldu

0 0

Ripple 18 Martta Tayland uluslararası para transferi şirketi DeeMoney ile ortak olduğunu duyurdu. Şirket Rippleın uluslararası havale ağı RippleNete katıldı ve teknolojiyi diğer ülkelerden Taylanda gelen gerçek zamanlı havale işlemleri için kullanıyor. Gelecekte şirket Taylanddan diğer ülkelere giden uluslararası havaleleri de sunmayı planlıyor.

XRP TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

DeeMoney Taylandda RippleNeti tanıtan ilk finansal olmayan kuruluştur. Duyuru sırasında şirket Tayland Kore Endonezya Singapur İsrail Orta Doğu ve Körfezden para transfer etmek için teknolojiyi kullanıyor. Şirket Taylanddaki tüm banka hesaplarına gerçek zamanlı ödemeler sağlayarak Tayland finansmanını demokratikleştirmeyi hedefliyor.

ABD tarafından sağlanan RippleNet RippleNet şirket tarafından geliştirilen dağıtılmış bir defter teknolojisi xCurrent sanal para birimi XRP kullanan uluslararası havale sistemi xRapid ve harici sistemlerin RippleNete bağlanmasını sağlayan xVia gibi yazılımları içerir. Uluslararası havaleler için bir çözüm ağı çözümüdür.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku