Ünlü Yatırımcı Pompliano dan 2021 e Dair Bitcoin Değerlendirmesi

0 0

Morgan Creek Digitalin kurucu ortağı Anthony  Pompliano önümüzdeki yıl Bitcoin piyasasının nereye gideceğine dair bazı açıklamalarda bulundu. 

 Yaptığı özel bir röportajda Pompliano 2019da yaptığı Bitcoin fiyat tahminini yeniden teyit etti. “Yükseliş oldukça agresif olacak. Bitcoinin 2021in sonunda 100 bin dolar olacağına oldukça eminim. “

Olumlu makroekonomik koşullarla birlikte Pompliano yarılanma sonrası etkisini Bitcoini bu potansiyel hedefe doğru itebilecek ana katalizörlerden biri olarak görüyor.

Pompliano Bitcoinin azalan arzının ve kurumsal yatırımcıların artan talebinin Bitoinin fiyatını yeni zirvelere çıkaracağına inanıyor.

Şu anda dolaşımda yaklaşık 185 milyon Bitcoin olmasına rağmen bu sayının uzun süredir hareket etmeyen Bitcoinin büyük bir bölümünü hesaba katmadığını kabul etti. Bu mevcut gerçek arzın aslında daha küçük olduğu anlamına gelir.

Yatırımcı: “Bitcoinciler Bitcoinlerini satmıyorlar” dedi.

Bitcoin yatırımına dair en iyi strateji sorulduğunda Pompliano yeni yatırım yapacak olanlara Bitcoine yatırım yapmanın en ihtiyatlı ve kazançlı yolu olarak dolar ortalama maliyetini önerdi.

“Dolar maliyet ortalaması çok popüler zamansız bir finansal yaklaşım çünkü işe yarıyor” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku