Ünlü Trader Austin Arnold Mart Ayında Radarınızda Olması Gereken 5 Altcoin’i Açıkladı

0 405

Altcoin Daily kurucusu ve trader Austin Arnold, yeni ticari gelişmeler sayesinde Mart ayında beş kripto para projesinin ana akım haline geldiğini söyledi.

Arnold’un listesinde ilk sırada Ethereum (ETH) var. Trader, Amazon Web Services’in (AWS) Ethereum’u Amazon Managed Blockchain’de kullanıma sunduğunu duyurdu.

Amazon, bu hareketin geliştiricilerin lider akıllı sözleşme platformunu kullanmasını kolaylaştıracağını söylüyor.

“Bu lansmanla, AWS müşterileri dakikalar içinde Ethereun node’larını kolayca tedarik edebilir ve genel Ethereum ana ağına ve Rinkeby ve Ropsten gibi test ağlarına bağlanabilir. Amazon Managed Blockchain ile müşteriler, güvenli ağ bağlantısı, bekleme ve aktarım sırasında şifreleme, standart açık kaynaklı Ethereum API’leri aracılığıyla ağa güvenli erişim, Ethereum blockchain’e hızlı ve güvenilir senkronizasyon ve defter verileri için dayanıklı elastik depolamaya sahip oluyor.”

Arnold’un bir sonraki seçimi tedarik zinciri yönetimi aracı VeChain (VET). Arnold, dünyanın en büyük alüminyum şirketlerinden biri olan Norveç merkezli Hydro’nun ürün kalitesini belgelemek için VeChain üzerine inşa edilen bir pilot hizmet başlattığı haberini aktardı.

PayPal Faktörü

Arnold’un listesinde üçüncü sırada bulut tabanlı cüzdan Curv var. Trader, ödeme devi PayPal’ın Curv’u satın alma sürecinde olduğunu söyleyen bazı kaynaklara atıfta bulunan haberleri işaret etti.

“Bu, sektör ve bu arada PayPal’ın desteklediği altcoinler için mükemmel bir faktör olarak olabilir.”

Arnold’un bir sonraki seçimi, merkeziyetsiz bir video dağıtım ağı olan Theta Network (THETA). Tüccar, Sony’nin Avrupalı ​​yan kuruluşunun Theta Ağında bir node işletmeyi planladığı haberine dikkat çekti.

Arnold’un listesinin sonunda ise, bu hafta NFT’ler için ilk tam lisanslı saklama hizmetlerini başlattığını duyuran saklama hizmeti Hex Trust var.

Şirket, NFT’lerin muazzam popülaritesinin ve fiyatlardaki büyük artışlarının, yatırımcıların bunları tutması için güvenli bir yol gerektirdiğini belirtiyor.

“NFT pazarının önem kazanması ve NFT’nin fiyatlarının milyonlarca dolara tırmanmasıyla birlikte, koleksiyonculara ve kurumlara değerli varlıklarını güvenli bir şekilde saklama ve sigorta hizmeti sağlamak önemli hale geldi. Hex Safe platformu, NFT’leri Ethereum ve ERC-721 ve ERC-1155 token standartları dahil olmak üzere birden fazla blockchain platformuna ve token standartlarına tam olarak entegre edecek şekilde yükseltildi.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku