Ünlü müzik direktörü kripto paraya yatırım yapıyor…

0 0

Yirmi yılı aşkın süredir dünyanın önde gelen pop yıldızları için çalışan bir müzik video yönetmeni olan Joseph Kahn kripto varlıklarının ticaretinin yeni favori hobisi olduğunu açıkladı.

Geçen ay kripto para ticareti yapmak için harcadığını iddia ettikten sonra Kahn yaklaşık 450 dolar kar elde etti.

MEHMET ÇOBAN’IN BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

1 Haziranda Kahn geçen ay kripto varlık ticareti için harcadığını Twitterda açıklayarak bir ekran görüntüsünde Kahnın portföyünün 7949 dolar değerinde olduğunu gösteriyor… Kahn bir ay önce 7 bin 500 doları olduğunu bu rakam ile yüzde 6 kazanç sağladığını iddia ediyor.

Kahn portföyünün kabaca yarısının şu anda Bitcoin ( BTC ) ve Ether ( ETH ) için daha düşük fiyat seviyelerinde “para ödediğini” belirtiyor.

Kahn Twitterda “Kripto hakkında herhangi bir fikri olan varsa açığım” diye ekledi.

Kripto ile İlişkili Pop Yıldızları

Bir prodüksiyon şirketi olan SuperMega Mediayı 1999da başlattığından beri Kahn popüler müzikteki Lady Gaga 50 Cent Eminem Taylor Swift ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok büyük yıldızla çalıştı.

Aralık 2019da Taylor Swiftin JPEG görüntülerinin arkasına gizlenmiş bir Monero ( XMR ) madencilik botneti keşfedildi. O zamanlar söz konusu botnet MyKings Windows sistemlerini hedef alan çok çeşitli saldırılar yoluyla 3 milyon dolarlık XMR aldı.

Eminem onuncu albümü “Kamikaze” yi Ağustos 2018de yayınladığında kripto para haberleri kaydın dokuzuncu şarkısı “Al Alike” nin Bitcoine bir haykırış içerdiğini ve 2017nin tüm zamanların en büyük yükselişinin ardından ana kültüre kazandığını gösterdi.

“Şimdi herkes Bitcoin yapıyor”

50 Cent Bitcoinden milyonlarca para kazandığını iddia ediyor

2014 yılında Curtis 50 Cent Jackson Bitcoini beşinci stüdyo albümü Animal Ambition için ödeme olarak kabul etti . Rapçi albümün yaklaşık 80.000 kopyasını BTCde 5.50 dolara sattı – yaklaşık 700 Bitcoin topladı.

Ocak 2018de 50 Cent Bitcoin stashini unuttuğunu iddia etti ve medya ödülünün 7 milyon doların üzerinde değerlendiğini tahmin etti.Ancak ertesi ay Jackson iflas için çıktığı mahkemesinde hiç Bitcoin sahibi olmadığını söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku