Ünlü Milyarder Mark Cuban Altcoin Sepetini Açıkladı!

252
Ünlü milyarder Mark Cuban, kripto para portföyünü açıkladı. Cuban’ın portföyünde NFT ve Ethereum tabanlı altcoin projeleri dikkat çekiyor.

Cuban, yatırımlarının yüzde 80’ini kripto paralara yaptı

Cuban’nın en büyük altcoin yatırımı arasında veri değişim platformu Ocean Protocol (OCEAN), akıllı sözleşme protokolü Rarible (RARI), Olympus DAO (gOHM) ve Audis (AUDIO) yer alıyor.
İş adamı ayrıca kripto cüzdanının bir kısmını halka açtı ve NFT koleksiyonunu sosyal kripto koleksiyon platformu Lazy’de sergiliyor. Cuban’ın koleksiyonu, ETH rakipleri  Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) üzerine kurulu NFT’lerin yanı sıra ETH’nin kendisini de içeriyor. Cuban, Jon Stewart ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, en son yatırımlarının yüzde 80’inin kripto varlıklara yaptığını, çünkü yeni nesillerin kripto paraları iş modellerine dahil etme olasılığının çok yüksek olduğuna inandığını söyledi.
Analist: 7 Altcoin 10x Yapma Potansiyeline Sahip!
 
Cuban,  Stewart’a daha az spekülatif bir yatırımcı olduğunu ve merkeziyetsiz kripto paraların büyüyen iş dünyasında meşru kullanım durumlarına sahip olacağına inandığını vurguladı. Yönetici, “Bitcoin ve Dogecoin hakkında okuduğunuz tüm spekülasyonları bir kenara bırakın. Bunu bir kenara bırakın, bu sadece hisse senetleri ile oynanan oyundur. Merkeziyetsiz özerk bir organizasyon (DAO), temel olarak merkezi bir organizasyon olmadığını söylüyor. Hepsi merkeziyetsiz ve güvenilmez. Güvensizlikten kastımız, bir yönetim grubu, yönetim kurulu ya da karar veren bir CEO yok. Ve böylece, o uygulamada bir altcoin ve tokene sahip olan herkes, ağın yönünü belirlemek için her zaman eşit olmasa da tipik olarak eşit bir oya sahip. Bu, karar verme sürecini değiştiriyor ve benim yatırım yapmak istediğim yer burası.” ifadelerini kullandı.

4 altcoin, Coinbase’de listeleniyor

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, kripto paraların ani yükselmelerini tetikleyen en önemli olaylardan biri piyasa listelemeleridir. ABD’nin en büyük kripto para borsası CoinBase 4 yeni altcoin listeleyeceğini yatırımcılara duyurdu. İlk olarak söylemek gerekirse bu altcoin’leri Coinbase borsasına şu an itibariyle transfer edebilirsiniz. Gereken likidite koşulları sağlanırsa yatırımcılar,13 Ocak 2021 Türkiye saatiyle 21:00 itibariyle alım/satım işlemlerini yapabiliyor olacak. Inverse Finance (INV), Liquity (LQTY), Polyswarm (NCT) ve Propy (PRO) yatırımcıları an itibariyle varlıklarını Coinbase cüzdanlarına transfer edebilir.

Listelenecek ilk altcoin projesi ise Inverse Finance. Inverse Finance, borç verme, ödünç alma ve sentetik varlıklar oluşturmak icin merkeziyetsiz bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Platformda finans ürünlerinin yönetimi için INV token kullanılıyor ve platformda gelecekte alınacak kararlar ve yükseltmeler için kullanıcılar oy kullanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku