Ünlü Kripto Para Trader ına Göre Bu Düşük Piyasa Değerli DeFi Token ı Patlama Yapmaya Hazır

0 0

Ünlü kripto para influencerı ve taderı Elliot Wainman merkeziyetsiz finans (DeFi) ve eşsiz tokenların (NFTler) avantajlarını birleştiren düşük piyasa değerli bir altcoinin büyük patlama yapacağı yönünde görüş bildirdi. Wainman son YouTube videosunda 260 bin abonesine KIRA Networkün (KEX) DeFi ve NFT sektörlerinin ilgi görmeye devam ettikçe katlanarak büyüme potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

KIRA kullanıcıların dijital varlıklarını stake ederek ödüller kazanmalarına olanak tanırken bunu yaparken tam likidite ve bu fonlar üzerinde gözetim sağlıyor. Kullanıcılar kripto para birimlerini dijital itibari para birimlerini ve eşsiz tokenlarını (NFTler) stake edebiliyor.

Wainman KIRA Network ile ilgili şunları söylüyor:

“[…] (Varlıklarınızı) satmak veya değerine ulaşmaları için onları tasfiye etmek zorunda değilsiniz… Hatta bu varlıkları çıkarabileceğinizi buradan kaldıraçla kullanabileceğinizi söylüyorlar. Burada gerçekten DeFi anlatısını beslediklerini görebilirsiniz hepimiz türevleri biliyoruz ve bu dünyaya girerek yakalayabileceğiniz tonlarca varlık var. […] Çoğu PoS adı verilen gerçekten ilginç bir mutabakat sistemine sahipler. KIRA Networkün de ağ güvenliği bu mutabakat sistemi ile sağlanıyor.”

Wainman ayrıca projenin birden fazla Blockchain ile entegre olmayı hedeflediğini ve şu anda KIRAdan daha büyük pazar payına ve farkındalığa sahip olabilecek RAMP ve Stafi gibi hisseli likidite sunmaya çalışan benzer projelerle rekabet etmesine yardımcı olmayı amaçladığını belirtiyor:

“Burada bilmeniz gereken temel şeylerden biri KIRAnın Ethereum Polkadot Binance Smart Chain ve Cosmos ile entegre olmasıdır. Bu likit hisselerinin çapraz zincir entegrasyonunu zorladıkları tutum hakkında gerçekten çok şey söylüyor.”

KEX Wainmanın videosunu paylaştığı gün yaklaşık yüzde 50 ve şu anda son yedi günde yüzde 2507 artmasına rağmen ünlü trader projeyle ilgilenmeye devam ettiğini ve grafiğinde daha fazlasının kapıda olduğunu söylemeye devam ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku