Yearn Finance’ın Kurucusundan Çarpıcı Fantom Yorumu: Solana’nın İzinden Gidecek

255

Piyasanın önde gelen isimlerinden Andre Cronje, Fantom (FTM)’un 3 dolara çıkmasını beklediğini ve ardından satın alacağını belirtti.

Solana, Ocak ayında 3 dolardan işlem görüyordu!

Cronje’nin tweet’i, kripto para borsası  FTX’in CEO‘sunun Solana hakkında tweet atmasından sonra geldi. CEO’ tweet’inde “Şu anda 3 dolardan alabildiğim kadar SOL alacağım. Bana istediğiniz kadar satın” ifadelerini kullandı. Söz konusu tweet, Solana’nın yaklaşık 3 dolardan işlem gördüğü Ocak ayına atıfta bulunuyor ve bir hatırlatma niteliğinde. SOL,  bir yıldan kısa bir sürede 140 doların üzerine çıktı. Cronje de Fantom (FTM)’un aynı fiyat hareketini ileyeceğini düşünüyor.

En çok Yearn Finance ve Keep3rV1’i yaratmasıyla  ve diğer yüksek profilli DeFi projelerine katılımıyla tanınan Cronje, yatırımcılara FTM’nin 3 dolara ulaşmasının ardından, alabilecekleri kadar almalarını ve tutmalarını söyledi. Akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM)’un, an itibariyle, 24 saatlik işlem hacmi 626,178,736 dolar ve 1,04 dolardan işlem görüyor. Platform, konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiriciler için DeFi hizmetleri sağlıyot

Fantom, kısa vadede 14 dolara ulaşabilir

Ekositemin yerel tokenı FTM ile Fantom, akıllı sözleşme platformlarına bağlı sorunları çözmeye çalışır. Özellikle, iki saniyenin altındaki işlem hızı dikkat çekiyor. Cronje’nin tweet’i para kripto topluluğunun dikkatini çekti. Bir Twitter hesabı, FTM fiyatının geçen yılın Aralık ayındaki SOL fiyatına benzediğini ve  önümüzdeki aylarda FTM’nin de SOL gibi devasa yükselişler kaydedeceğini söyledi. Ayrıca, başka twitter bir hesabı da piyasa değerinin dikkate alınmasını, FTM’nin SOL’un fiyat harekerini izlemesi durumunda ise kısa vadede 14 dolara ulaşacağını iddia etti.

Gemini Fantom (FTM)'u Listeledi: FTM İyi Bir Yatırım Seçeneği mi?
 

Fantom ivme kazanırken, yatırımcıların gözeü Solona rallisinde. Bununla birlikte, analistlere göre Solana’yı yeni Ethereum katili olarak taçlandırmak için henüz erken. Solana’nın büyük bir DeFi ve NFT altyapısı olma konusunda kat etmesi gereken uzun bir yol var. Ethereum’da da güncellemeler ve yenilikler tüm hızıyla devam ediyor. Cardano ise kritik tarih olan 12 Eylül’ü bekliyor. Solana, büyümesini sürdürmek için,  daha iyi güncellemeler ve özellikler ortaya çıkarmalıdır. Bazı yatırımcılar, yüksek işlem maliyetleri nedeniyle Ethereum ekosisteminden uzaklaşıyor. Solana ise  Ethereum’a karşı esnek ve daha iyi bir alternatif olduğunu kanıtlıyor. Fiyat uzun vadede artacak. Fantom ve Solana şimdiden gündem olmayı başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coinquora.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku