Ünlü CEO’ya Göre 2021 Yılında Bitcoin Fiyatını Bu Gelişmeler Belirleyecek

0 2

 Celsius CEOsu 2020 yılının boğa piyasasının farklı olduğunu çünkü insanların geçmiş yıllara nazaran zaten kripto hakkında daha fazla bilgi sahibi olduklarını belirtti.

Bugün Googledaki Bitcoin aramaları Aralık 2017de BTCnin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı zamandan çok daha az görünüyor.

Celsius CEOsu Alex Mashinsky  “2017’de FOMO nedeniyle BTCye ilk kez giriş yapan yatırımcılar ve hype la ilgiliydi ama bu sefer durum farklı dedi. CEO Google Trendlerden alınan verilere atıfta bulunarak “neredeyse hiç kimsenin BTCyi aramaması gerçeği bugün bir anlam ifade etmiyor çükü herkes zaten Bitcoinin ne olduğunu ve nereden satın alacağını biliyor dedi.

Bitcoin son zamanalrda birçok alanda genel kabul gördü ve bunların en göze çarpanı platformunda kripto hizmetlerini başlatan PayPal oldu. Bu gelişmeler sektörün ve  kamuoyunun farkındalığını artırdı. Mashinsky kripto paranın mevcut makro yükselişine COVID-19un sahneye çıkmasıyla aynı anda başladığını söyledi ve bu görüş TradingViewin genel müdürü Pierce Crosby tarafından da desteklendi.

Mashinsky “Şubat 2020de tüm zamanların en yüksek seviyelerinden bahsetmeye başladım” dedi ve daha sonra Nisan ayından itibaren Ivan on Tech ile yaptığı YouTube röportajına dikkat çekti. Bu röportajda Mashinsky BTCnin 2021den önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını tahmin etti.

Bitcoinin gelecekte nasıl bir fiyat hareketine izleyeceğine gelince Bitcoinin önümüzdeki yıl 100 bin dolara ulaşma potansiyeli olduğunu söyleyen spekülatörlerin aksine Mashinsky daha temkinli ve rasyonel bir görüşe sahip. CEO ” 2021in orta veya ikinci yarısına doğru 30 bin dolar a ulaşmadan önce 15-16 bin doları yeniden test edeceğiz. Hala daha az arz ve daha fazla talep var bu nedenle Bitcoin fiyatını daha çok ekonomi COVID-19 ve dolardaki gelişmeler belirleyecek”dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku