Ünlü CEO’dan Çarpıcı Solana Yorumu! İşte Beklenen Fiyat!

1.076
Kripto milyarderi Sam Bankman-Fried, Solona (SOL)’nın bir sonraki Bitcoin (BTC) olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Solana, piyasanın yeni Bitcoin’i olmaya aday!

Ünlü yöneticiye göre, bir sonraki Bitcoin, saniyede binlerce işlemi işleme potansiyeline sahip bir Blockchain olabilir. Solana,  saniyede 50 bin işlem gerçekleştirebildiğinden, en büyük aday olarak diğer projelere meydan okuyor. Analistler Solana fiyatı konusunda iyimser, tüm zamanların en yüksek seviyesine bir ralli öngörüyor. Solana fiyatı, dün yaşanan sert düzeltme esnasında 200 doların altına düştü. Altcoin fiyatı düşüş eğiliminden kurtuldu ve an itibariyle 193 dolardan işlem görüyor. Son iki ayda Solana’ya yönelik kurumsal girişte ve sermaye oranında bir artış var.

Etkili yatırımcılar, Solana fiyatı konusunda iyimser. SOL’un kurumsal olarak benimsenmesindeki artış istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Kitco ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Sam Bankman-Fried (SBF), Solana’yı protokolün saniyede milyonlarca işleme ölçeklendirme yeteneğinden dolayı övdü. FTX CEO’su, Solana’yı yüksek benimseme oranı nedeniyle bir sonraki Bitcoin olarak gördüğünün altını çizdi. Solana’nın ölçeklenebilirliği, lider altcoin veya yeni Bitcoin olmasına yardımcı olabilir. Yönetici, ”Solana konusunda iyimserim. Bence, bunu yapmak için her türlü  şansı var” ifadesini kullandı. Bir kripto para birimi analisti olan Venturefounder, Solana’nın kurumsal benimsemede bir artışla Ethereum’a rakip olabileceğine inanıyor.

Analistlerden fiyat tahmini

“More Crypto Online”daki kripto para analistleri Solana konusunda iyimser. Analistler, altcoin fiyat eğilimi tersine dönerken, fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 305 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. FXStreet analistleri SOL fiyat trendini değerlendirdi ve 230 doları geçerek Solana’nın devasa bir yükseiş trendi sürdürebileceğini tahmin etti.

Milyardere göre, Solana çok yi performans sergiliyor ve ETH’yi geride bırakabilir. Bankman-Fried ayrıca başka bir rakip Blockchain projesinin Solana’nın hakimiyetini de salalayabileceğini iddia ediyor. İnsanların belirli bir kripto para projesi seçerken bakmaları gereken belirli kriterler sorulduğunda, Bankman-Fried, yatırımcıların meme tabanli altcoin projelerinin döngülerini takip etmesi gerektiğini söyledi. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, yöneticye göre, Meme kripto paralar çok önemli çünkü piyasayı onlar yönlendiriyor. Bununla birlikte, net değerinin 22,5 milyar dolar olduğu tahmin edilen kripto patronu, yatırımcıalrı meme tabanlı hisselerin ve kripto paralarının riskli olma eğiliminde olduğu konusunda uyardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak https://www.fxstreet.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku