Ünlü CEO Mark Yusko’dan Bitcoin açıklaması

0 0

Morgan Creek Capital CEOsu Mark Yusko 14 Ağustosta CNBC Fast Money ile yaptığı röportajda Bitcoine (BTC) “kaostan korunma fonu veya schmuck sigortası” adını verdi. Yusko Bitcoin’de günlük fiyatı çok fazla dikkate almanın yolunu açıklarken yorumlarda bulunuyor.

Konuyla ilgili olarak Mark Yusko’ya insanların BTC’nin son boğa koşusu ve küresel kargaşayla ilgili bir korelasyon olduğu yorumlarında bulundukları hatırlatılarak  şimdi kargaşanın daha da arttığı ve Bitcoin fiyatının da azalışa geçtiği için şimdi Bitcoin treninden inilmesi gerekiyor mu şeklindeki soruya yanıt olarak

“Günlük Bitcoin fiyatını izleyen insanlar aslında tüm noktayı kaçırıyor” şeklinde cevap veriyor. Yusko İnsanların uzun vadeli trendlere bakmaları gerektiğini vurguluyor.

Rolünü geleneksel finansal piyasalara karşı bir ağırlık olarak öneren Yusko şunları söyledi: “Bu varlıktaki net değerinizin % 1 2 3% 5ini Bitcoin’de tutmanız anlamına geliyor. Gerisini fiat piyasalarında ve hisse senedi piyasalarında tutabilirsiniz.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku