Ünlü CEO 5 Altcoin için Ciddi Yükseliş Bekliyor

1.295

Real Vision CEO’su Raoul Pal yakın zamanda yaptığı bir röportajda yükseliş öngördüğü altcoin projelerinden bahsediyor.  Eski Goldman Sachs CEO’su katman 1 altcoin’lerin ve birlikte çalışabilir Blockchain’lerin parlamasını beklediğinden beş altcoin’in bu yıl iyi performans göstereceğini düşünüyor.

Ünlü CEO’ya göre bu altcoin projelerini yakından izlemek gerekiyor

CoinMarketCap’ten Jessica Walker ile yeni bir röportajda Pal, Bitcoin (BTC) ve lider altcoin Ethereum (ETH) gibi kripto paraların her birinin kendi sebepleriyle “temel yatırımlar” olarak hareket ettiğini söylüyor. Eski Goldman Sachs yöneticisi konuya ilişkin olarak şu ifadeleri kullanıyor:

Buna ağ etkileri ve kripto içinde hangi ağların büyüdüğü açısından bakıyorum. Yani Ethereum, geliştirici sayısı ve ona yatırım yapan insan sayısı açısından en büyük, en sağlam ağ türüdür. Bu da onu temel yatırımlarınızdan biri yapar. Kripto para piyasasındaki gelenekselleşmiş bir kripto para birimi olan Bitcoin, başka bir temel yatırımdır.

Real Vision CEO’su, Ethereum (ETH) rakipleri Terra (LUNA), Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) gibi diğer beş altcoin projesinin yanı sıra zincirler arası ağ Quant (QNT)’ın da göz önünde bulundurmaya değer olduğunu ifade ediyor. Ünlü makro ekonomi gurusu söz konusu röportajda konuya ilişkin olarak ayrıca şu ifadelere yer veriyor:

Bu katman-1’leri görüyoruz, Terra, Avalanche ve muhtemelen Solana gibi altcoin’ler. Sanırım 2022 birlikte çalışabilirlik yılı olacak. Bu yüzden bize bu fırsatları verebilecek birkaç başka şey olan Polygon, Quant’a bakıyoruz.

Pal, büyük yatırımcıların bu yıl kripto para birimlerini benimsemesinin artacağını belirtiyor

Kriptoarena.com olarak daha önce de sıklıkla analizlerine yer verdiğimiz Raoul Pal ayrıca 2022’nin merkezi olmayan finans (DeFi), NFT’ler ve sosyal token’lar için yükseliş yılı olmasını beklediğini belirtiyor. Eski Goldman Sachs yöneticisi, Dubai, Abu Dabi, Kuveyt ve Suudi Arabistan dahil olmak üzere bankalar ve devlet varlık fonları gibi büyük yatırımcıların daha fazla kripto para benimsemesini beklediğini de sözlerine ekliyor. 2022’de yükseliş öngördüğü altcoin projelerini açıklayan ünlü CEO son olarak şunlardan bahsediyor:

Bankaların esasen bilançolarında değil, ticaret defterlerinde olacağını düşünüyorum. Daha fazla emeklilik fonu ve kurumsal yatırımcı göreceğimizi düşünüyorum ve bence bu yıl egemen servet fonunun yılı olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku