Ünlü Bitcoin boğası BTC hakkında endişeli olduğunu söylüyor

0 0

CNBC’nin Bitcoin boğası ve kripto para yatırım şirketi BKCM CEOsu Brian Kelly Bitcoin’in kısa vadeli fiyat hareketleri konusunda endişeli olduğunu söylüyor.

En sonki Fast Money programında Kelly Bitcoin ağında oluşturulan yeni adres sayısını neden yakından izlediğini açıklıyor.

Beni bu durum şu an Bitcoin için endişelendiriyor adres büyümesini görmüyoruz. Buna bakmamın nedeni bunun temelleri. Zira bu durum yeni paranın geldiğinin işareti. Bu nedenle adresin büyümesini gerçekten görmemiz gerekiyor.

Bitcoin 2013te konuşmaya başladığımdan beri ilk kez altınla işlem görüyor. Makro oyuncular ve diğer yatırımcılar aslında Bitcoini bir parasal riskten korunma aracı olarak kullanıyor. Böylece bu olmaya başlıyor ama saf bir spekülasyon söz konusu. Bazı alıcıların geldiğini görmemiz gerekiyor. Bazı gerçek alıcılar. ”

Her ne kadar yakın vadede güvenli oynuyor olsa da Kelley Bitcoinin şu anki dönemin bir noktasında daha yükseğe zıplayacağını düşünüyor.

Bir yükseliş olacağını düşünüyorum ve genel olarak Bitcoin ve diğer emtialarda rallinin son koşuyla birlikte Bitcoin fiyatını oldukça büyük bir noktaya taşıyacağını ve güçlü bir ticaret oluşturacağını düşünüyorum…

Bu Bitcoin için mükemmel bir fırtına. Kurumsal yatırımcıların aslında bu varlık sınıfını benimsedikleri anlamına geliyor. Aynı zamanda dünya çapında birçok para biriminiz var. Böylece bu iki şeyin birleşimi tüm parayı Bitcoine dönüştürdü. Bu yüzden Bitcoinin bu ortamda daha iyi performans gösterdiğini söyleyebilirim. ”

Kripto para analistleri Arjantindeki insanların Pesonun Pazartesi günü dolar karşısında  % 15lik bir düşüş yapmasından sonra Bitcoine yatırım yapıp yapmadığını görmek istiyorlar. Kripto varlık yatırım şirketi Primitive Venturesin kurucu ortağı olan Dovey Wan Bitcoin’in ülkede yüksek bir primle işlem yaptığını belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku