Ünlü Bitcoin boğası BTC hakkında endişeli olduğunu söylüyor

Ünlü Bitcoin boğası BTC hakkında endişeli olduğunu söylüyor
  • 13 Ağustos 2019

CNBC’nin Bitcoin boğası ve kripto para yatırım şirketi BKCM CEO'su Brian Kelly, Bitcoin’in kısa vadeli fiyat hareketleri konusunda endişeli olduğunu söylüyor.

En sonki Fast Money programında, Kelly Bitcoin ağında oluşturulan yeni adres sayısını neden yakından izlediğini açıklıyor.

Beni bu durum şu an Bitcoin için endişelendiriyor, adres büyümesini görmüyoruz. Buna bakmamın nedeni, bunun temelleri. Zira bu durum yeni paranın geldiğinin işareti. Bu nedenle, adresin büyümesini gerçekten görmemiz gerekiyor.

Bitcoin, 2013'te konuşmaya başladığımdan beri ilk kez altınla işlem görüyor. Makro oyuncular ve diğer yatırımcılar aslında Bitcoin'i bir parasal riskten korunma aracı olarak kullanıyor. Böylece bu olmaya başlıyor ama saf bir spekülasyon söz konusu. Bazı alıcıların geldiğini görmemiz gerekiyor. Bazı gerçek alıcılar. ”

Her ne kadar yakın vadede güvenli oynuyor olsa da, Kelley Bitcoin'in şu anki dönemin bir noktasında daha yükseğe zıplayacağını düşünüyor.

Bir yükseliş olacağını düşünüyorum ve genel olarak Bitcoin ve diğer emtialarda rallinin son koşuyla birlikte Bitcoin fiyatını oldukça büyük bir noktaya taşıyacağını ve güçlü bir ticaret oluşturacağını düşünüyorum…

Bu Bitcoin için mükemmel bir fırtına. Kurumsal yatırımcıların aslında bu varlık sınıfını benimsedikleri anlamına geliyor. Aynı zamanda dünya çapında birçok para biriminiz var. Böylece bu iki şeyin birleşimi tüm parayı Bitcoin'e dönüştürdü. Bu yüzden Bitcoin'in bu ortamda daha iyi performans gösterdiğini söyleyebilirim. ”

Kripto para analistleri, Arjantin'deki insanların Peso'nun Pazartesi günü dolar karşısında  % 15'lik bir düşüş yapmasından sonra Bitcoin'e yatırım yapıp yapmadığını görmek istiyorlar. Kripto varlık yatırım şirketi Primitive Ventures'in kurucu ortağı olan Dovey Wan, Bitcoin’in ülkede yüksek bir primle işlem yaptığını belirtiyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ