Ünlü analistten dikkat çeken Bitcoin ve XRP yorumu

0 0

Piyasadaki karşıt bakış açısıyla tanınan bir kripto analisti XRPnin dünyanın önde gelen kripto para birimine göre birçok farklı avantajı olduğunu söylüyor.

Bir tweet fırtınasında CryptoWhale adlı kripto stratejisti 32 bin takipçisine Rippleın yerel varlığının neden kripto listesinin başında olduğunu anlatıyor.

XRP Bitcoin gibi Dağıtılmış Defter Teknolojisini kullanan dijital bir varlıktır ancak benzerliklerin bittiği yer burasıdır.

XRP BTC $ dan 1000 kat daha hızlıdır (3-4 saniye)

XRP BTC $ dan 1000 kat daha ucuz (> 0.01 $)

XRP çevre için daha iyidir (madencilik yok)

XRP daha ölçeklenebilir

XRP’nin görünürdeki temel güçlü yanlarına rağmen CryptoWhale dördüncü en büyük kripto para biriminin neden pek çok olumsuz etkiye sahip olduğunu açıklıyor.

“Veriler XRP Yatırımcılarının yüzde 79unun 2017 rallisinde ve düşme sırasında FOMOya kurban gittiğini gösteriyor. Bu çoğu kişi para kaybettiği için XRPye karşı pek çok nefret uyandırdı ve bu da madeni paraya karşı bilinçaltı olumsuz bir önyargı yarattı. “

Kripto stratejisti tokenın sonunda küllerden yükseleceğini düşündüğü için XRPyi çevreleyen olumsuzluğun yersiz olduğunu söylüyor.

“Birçoğu XRPyi öldüğü için eleştirse de durum kesinlikle böyle değil. XRP başlangıcından bu yana % 10.000in üzerinde artış gösterdi. Logaritmik ölçek 2015-2017de gördüğümüz benzer bir trendi gördüğümüzü de gösteriyor. “

Ancak yatırımcı henüz XRP biriktirme zamanının olmadığını vurguluyor. Tüm kripto piyasasının düşüşe öncülük eden Bitcoinin bir kez daha teslim olması gerektiğini söylüyor. Yatırımcı düzeltme bitene kadar kenarda kalmayı planlıyor.

“Birinin neden 10 bin doların üzerinde Bitcoine uzun vadeli alım pozisyonları açtığından emin değilim. Çok riskli!. Hayatının yalnızca yüzde 006sı boyunca bu aralığın üzerinde tutuldu ve her seferinde onu yüzde 65-70 arasında değişen çarpışmalarla aşırı korku izledi. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku