Ünlü analistten Bitcoin’de daha fazla geri çekilme uyarısı

0 0

2018 Bitcoin (BTC) için “kripto kışı” olarak adlandırılan zorlu bir yıl oldu.  BTC 3 bin 100 dolara kadar düştü. Piyasa o yıl BTC’deki geri çekilmenin en fazla 6 bin dolar seviyelerine kadar olacağını tahmin ediyordu. Ancak Haziran 2018de “SmartContracter” analizlerin dip olarak 3 bin 200 dolar civarını gösterdiğini söyledi. Ve BTC tam olarak o seviyelere indi.

Ve şimdi o konuştuğunda insanlar dikkatle dinliyor.

SmartContracter Çarşamba günü Litecoinin güçlü bir düşüş eğilimi gösterdiğini işaret etti. Saatler sonra kripto paralarda başlayan hızlı düşüş ünlü analistin yine haklı olduğunu gösterdi. Kripto varlıkların fiyatları birkaç dakika içinde yüzde 10a kadar düştü.

SmartContracter’a göre Litecoin daha da düşecek. Analiz LTC’nin ay sonunda şu anki fiyatının yaklaşık yüzde 17 altında olacağını gösteriyor.
Litecoin hareketleri geçen yıl Bitcoin için önemli bir öncü gösterge olmuştu. Bu yıl da ayı şey olursa bu  Bitcoin’de de önemli bir düşüşün olacağı anlamına geliyor.

Elliot Wave de Bitcoinin yeni bir ralliden önce 8 bin dolar seviyelerine çekileceğini tahmin etmişti.

SmartContracter BTC 14 bin direncini kırar ve bu seviye tekrar destek olursa BTC’nin tekrar 20 bin dolar seviyelerine doğru yükseleceğini tahmin ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku