Ünlü analistten Bitcoin de düşüş sinyali

0 0

Uzman kripto analisti @ CryptoCred Bitcoin’in bugünkü seviyesinden 7 bin 700 dolarlık bir aşamaya geçebileceğini düşünüyor.

BTC boğaları şu anda umutsuzca 8 bin 400 dolar seviyesine bağlı kaldı ancak son birkaç gün bir kez daha hacimlerin düştüğünü gördü. 8 bin 700 doların üzerindeki ralli kısa sürede tekrar düşük seviyeye çekildi. 

BTC psikolojik olarak 8.000 dolarlık desteğe yaklaştığında analistler yeni olası düşükleri tahmin etmeye başladılar.

BTC Eylül ayının sonlarına doğru dramatik bir kayıp yaşadı ve günlük bazda bir anda 7 bin 800 dolara düştü. BTCde 10 bin dolardan aşağıya doğru yaşanan dramatik çöküş hariç son haftalarda fiyat çoğunlukla sabit bir durumda kaldı. Şimdi yenilenen istikrar başka bir dik düşüşün yeni korkularını yaratıyor.

MEHMET ÇOBANIN VİDEO ANALİZ YORUMUNU DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Analizinde Cred 8 bin 270 doları daha önce bitcoin’in fiyat hareketine destek ve direnç olarak gören kritik bir seviye olarak vurguluyor.

7 bin 700 dolar riski var

BTC bu belirli fiyat noktasında taze dirençle karşılaşırsa Cred o zaman varlığın büyük olasılıkla 7 bin 700 dolar desteğine kadar gerileyeceğini öngörüyor.

En son fiyat düşüşü sırasında oldukça derin bir fiyat düşüşünün yaşanarak BTC’nin  6 bin dolar seviyesine hatta 4 bin doların altına düşmesi bekleniyordu. 

Fiyat hareketi geçmiş yılki gelişimin fraktal bir kopyası olarak görülüyor ve muhtemelen BTCyi yeni seviyelere düşürüyor.

BTCnin fiyatı hemen her zaman özellikle çılgınca farklı tahminler ve değişen düzenleyici bir iklim göz önüne alındığında keşif durumunda. Yine de Bitcoin ağı yükseliş işaretleri veriyor. 

BTC halen üç aylık satışlarda değerinin büyük bir kısmını silme alışkanlığı içerisinde. 24 Eylül civarında yaşanan feci bir günün ardından BTC Ekim ayında yeni bir aşamaya girdi. Şimdi herkes Bitcoin’de bir düşüş olup olmayacağını merak ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku