Ünlü Analist Lark Davis Mayıs Ayı İçin 3 Altcoin Tavsiyesi Verdi!

0 372

Kripto para analisti Lark Davis, piyasa büyük bir düşüş yaşarken, patlamaya hazır olduğuna inandığı piyasa değeri düşük olan üç altcoini açıkladı. Analist’e göre bu altcoin’ler Mayıs ayında büyük artış kaydedecek.

Yayınladığı yeni bir videoda, trader listesine Pancakeswap (CAKE) ile başladı ve  merkeziyetsiz borsanın (DEX) son zamanlarda 24 saatte yaptığı işlem sayısında Ethereum ağını geçmeyi başardığına dikkat çekiyor.

Davis’e göre CAKE, roket gibi fırlamaya hazır olan bir kripto para biriminin tüm özelliklerine sahip.

“Pancakeswap’in listelerde üst sıralara çıktığını ve giderek daha önde gelen merkeziyetsiz bir borsa haline geldiğini görmeye devam edeceğimizden şüpheleniyorum. Kullanıcılar orada. Günlük hacim oradadır. Şu anda günlük hacmin yalnızca yarısını gerçekleştiren Uniswap’e kıyasla piyasa değeri biraz geride kaldı. ”

NFT Sektörü Büyük Fırsatlar Sunuyor

Davis’in listesindeki ikinci altcoin, NFT platformu Refinable’ın yerel varlığı olan FINE. Refinable, kullanıcıların herhangi bir dijital içeriği oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve bunlardan yararlanmasına olanak tanır.

Davis, NFT alanı henüz gelişmekte olduğundan, Refinable gibi projelerin büyümek ve endüstrinin bir kısmını işgal etmek için büyük bir artı potansiyele sahip olduğunu öne sürüyor.

“Refinable ve bu tür projelerde, insanların pazara girip aslında pazardan iyi bir pay alabilmek için hala pek çok fırsat var.”

Trader ayrıca, Refinable’ın başarılı YouTuber’lardan ve içerik oluşturuculardan biri olan Bay Beast dahil kayda değer bir yatırımcı tabanına sahip olduğunu belirtiyor.

Davis’in yeni zirvelere yükseldiğini gördüğü son altcoin, Smooth Finance’ın arkasındaki token SMTY. Smoothy, kullanıcıların çok az veya sıfır kayma ile farklı stablecoin’ler arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan tek bir havuz likidite protokolüdür. Analiste göre, SMTY, merkeziyetsiz finans alanının altyapısı için büyük bir güç olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku