Ünlü Analist Lark Davis 100 Kat Artacak Dediği Altcoin’leri Açıkladı!

0 458

Ünlü YouTuber Lark Davis, kripto para piyasasında “büyük karlar” elde etmek için ipuçlarını ve stratejilerini açıkladığı bir video paylaştı. Davis, 2021’de birçok insanın kripto para piyasası aracılığıyla, altcoinlerin 100 kata kadar yükselmesi sayesinde milyoner olabileceğine inanıyor.

Bu bağlamda, analist, izleyicilerine yatırım yapmayı seçtikleri herhangi bir projenin piyasa değerine bakmalarını tavsiye etti. Bitcoin ve Ethereum’u “en güvenli” yatırım olarak adlandıran Davis, hiç kimsenin bu kripto para birimlerini “çılgınca kar elde etmek” için satın almadığını söyledi. 100 kata kadar yükselme potansiyeline sahip altcoinler düşük piyasa değerine sahiptir. Bu miktar, genellikle 10 milyon dolardan az, ancak bu altcoin’lerin gelecekteki fiyat artışını destekleyen güçlü temelleri vardır.

YouTuber, Coingecko’nun yeni altcoin arayan yatırımcılar için ideal olduğunu söyledi. Bu platformda “yeni eklenen paralar” adlı bir bölüm var. Bu, 100 kat artış kaydedecek potansiyele sahip bu altcoinleri bulmak için harika. Davis şunları ekledi:

”Unutmayın, bir coin’in trend olması onu satın almanız gerektiği anlamına gelmez, ancak bu, popülerlik kazanan ilginç coin’leri bulmanın bir yolu olabilir. Bazen bu coin’lerin büyük kar potansiyeli olan düşük piyasa değeri vardır.”

Yatırımcıların odaklanacağı bir diğer alan ise token satışlarıdır. Davis’e göre, son aylarda fahiş getiri sağlayan birçok satış gerçekleşti. Bu nedenle, yatırımcılara Binance Launch Pad, Polkastarter ve benzer projelere projelere erken giriş yapmalarını tavsiye etti.

Ancak, token satışı yapmak riskli olabilir. Bazı projeler yalnızca alıcılar elinde tutarsa ​​token satın alma şansı sunar ve bu, YouTuber’a göre “binlerce dolara mal olabilir.”

Bitcoin ve Ethereum Daha mı Güvenli?

Analistin bir sonraki ipucu, “göz ardı edilen” projelere dikkat etmek. Ethereum DeFi sektörü, ilk DeFi tokenlarının konuşlandırılmasından çok sonra dikkat çekti ve erken giriş yapanlar en yüksek ödülleri aldı. Davis, Binance’in Smart Chain ve Cosmos ekosistemlerinde potansiyel görüyor. Davis’e göre, Cosmos son aylarda büyüyor ve “güç kazanıyor”:

”Kalabalık ticaretinin ötesine geçin, DeFi için bir sonraki adımda düşünmeye başlayın. Ethereum katman 2 ne olacak? Poligon merkeziyetsiz finansmanı çıldırdı ve kıyaslandığında çok az değer görüyor.”

Yatırımcılar, Avalanche’s Pangolin DEX, Elrond, Unibright gibi Ethereum’un rakiplerinde de fırsatlar da bulabilirler. Yeni projeler bulmak için, kullanıcılar kilitlenen toplam değere bakabilirler. Bu şekilde BadgerDAO gibi “değeri düşük” protokolleri bulabilirler. Davis şu sonuca vardı:

Hepimiz 100 kat kar istesek de, düşük hacimli altcoinler riskli olabilir. Bitcoin, Ethereum ve ana protokolleri satın almak o kadar heyecan verici olmayabilir, ancak daha az risklidir”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku