Ünlü Analist Elliot Wainman Büyük Patlama Yapmasını Beklediği Altcoin leri Açıkladı

0 3

Kripto para tüccarı ve fenomen Elliot Wainman 1.000 kat kazanç sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı bir grup altcoini takipçileriyle paylaştı.

Wainman YouTubedaki 218 bin takipçisine yeni ortaya çıkan sektördeki kilitli toplam değerin (TVL) 286 milyar dolardan 100 milyar dolara çıkacağına inandığı için DeFiye olan güveninin artmaya devam ettiğini söyledi.

Analist Snowswap (SNOW) PancakeSwap (SWAP) ve Bao Finance (BAO) dahil olmak üzere küçük hacimli DeFi coinlerin TVLdeki büyümeden faydalanacağına inanıyor.

Wainmanın dikkat çektiği bir başka coin akıllı sözleşme hatası kripto para borsa saldırıları stablecoin çökmeleri ve daha fazlasına karşı sigorta sunan ve bir protokol olan Bridge Mutualdır (BMI).

Polkadot (DOT) üzerine kurulu bir oracle ve tahmin piyasaları protokolü olan OptionRoom (ROOM) da Wainmanın listesinde yer alıyor.

“Oracle var tahmin pazarınız var Polkadot var! Hepsi bir arada. Bunlar çok önemli faktörler ve çok küçük bir piyasa değeri ile çıkıyor… Piyasa değerlerinin 5 milyon dolar ile başladığını görebilirsiniz. Bu dolaşımdaki piyasa değeri değil. Bu onların tüm tokenları ve tüm değeri

Mesele şu ki bir grup büyük projenin birleştirmediği bir dizi özelliğe sahip olmaları ve  küçük bir piyasa değerinde piyasaya sürülmeleri. “

Ethereum Değerlendirmesi

Ethereuma gelince Wainman önde gelen akıllı sözleşme platformunun en büyük ikinci kripto para varlığının temelleri umut vermeye devam ederken tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktıktan sonra bile daha fazla somut bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

Ethererum gelecek vaat ediyor. Non-fungible tokenlar ve  DeFi iie ilgili gelişmeler umut verici. Bana göre ETH bütün her şeyiyle mükemmel ve 2021de büyük kazançlar getirmeye devam edecek. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku