Ünlü Analist: Bu Bilinmeyen Altcoin’ler Patlamaya Hazır!

0 186

Kripto para piyasası bir hafta boyunca devam eden düşüşün ardından toparlanma sinyalleri verirken, analist ve YouTuber Tyler “Chico Crypto” Swope kısa vadede büyük kazançlar getirebilecek 3 altcoin’i açıkladı. Bu projeler henüz emekleme aşamasında ve yatırımcıların dikkatini çekmiş değil.

Listede yer alan ilk altcoin, Ethereum tabanlı protokol Linkpool (LPL). Kripto paranın henüz fiyatı “keşif” aşamasında. Linkpool, Chainlink Oracle hizmeti için birincil “düğüm sağlayıcısıdır” ve ekibi, Chainlink Markets ve Nodes için Explorer’ın yaratılmasının arkasında yer alan ekip.

Protokol iki token kullanıyor: LPL ve LPLA tokenı, ilki platformun yerel tokenı, ikincisi kullanıcıların stake etme yoluyla aldığı token. Bu aynı zamanda daha sonra Chainlink’in stake havuzlarında kullanılacak olanıdır.

Linkpool ekibinden yakın zamanda yapılan bir güncellemeye göre, Chainlink’in stake etme hizmeti başlatıldığında, LPLA token sahipleri havuza erişim elde etmek için LINK hissesine sahip olabilecekler. Ek olarak, LPLA fonlarını ödünç vermek ve ödünç almak için yeni bir özelliğe sahip olacaklar.

Listede yer alan ikinci altcoin, Mist adı verilen, NFT’lere odaklanan ve “daha az bilinen” bir proje. Platform, sınırlı sayıda “Crucibles” adı verilen tokenlar çıkaracak.

Swope’un listesindeki üçüncü proje de MIST’in anonim kurucusu “Stéphane” tarafından oluşturulan POKTNetwork’dür. Ancak bu protokolün henüz Ethereum’da canlı bir sürümü yok. Ethereum üzerindeki işlemleri “dahil etme” ve “öncelik” olarak ayırmak için tasarlanan bu uygulama, uygulamalar oluşturmak için “merkezi olmayan bir altyapıya” odaklanıyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku