Ünlü analist Bitcoin için “hala ucuz” dedi

0 0

Analist Michaël van de Poppe için Bitcoin için önemli bir fiyat dönüşümü giderek daha olabilir hale geliyor.

Pazar günkü en son video güncellemesinde Poppe 12 bin dolarlık önemli direnç seviyesinin altında kapanışın yakında sona ereceğini vurguladı ve “Ayı piyasası 2018in başlarında başlamasından bu yana 12 bin dolar haftalık grafik için bir satış noktası oluşturdu. Ancak aşağıdaki konsolidasyon sonsuza kadar devam edemez” dedi.

Poppe sözlerine şöyle devam etti: “Muhtemelen 16 bin ila 17 bin dolarlık bir alana doğru bir yükseliş yapacağız. Çünkü bu bariz seviye ve Bitcoinin tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmaya başlamasının son engelidir. Böyle bir hareketin ardından başka bir konsolidasyon dönemi gelecektir ve bu süre şu anki süreden çok daha uzun olabilir. Bununla birlikte bir boğa piyasası gerçekleşirse Bitcoin ile beslenir.”

Van de Poppe “Bir sonraki boğa piyasasının ana itici gücü hala Bitcoin olacak” diye ekledi ve izleyicilerin 16 bin dolar aralığında bile BTC biriktirmek için çaba göstermelerini önerdi.

Bir tweette “11 bin 400 dolar Bitcoin başına hala çok ucuz bir fiyat” diye ekledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku