Ünlü Analist Ben Armstrong Büyük Patlama Yapmasını Beklediği Altcoin i Açıkladı

0 11

Kripto para tüccarı ve analist Ben Armstrong potansiyel olarak 500 kat parabolik bir artış gösterecek Ethereum tabanlı bir projenin adını açıkladı.

Yayınladığı yeni bir videoda tüccar 486 bin takipçisine Dogecoinin iki gün içinde yüzde 1.000lik meteorik yükselişinden büyük kazançlar elde eden yatırımcıların bir sonraki büyük fırsatı yakalamak için merkeziyetsiz finans (DeFi) alanını takip ettiklerini söyledi. Armstrong şunları ekledi:

“Aave (yearn.finance) (YFI) ve Synthetixin (SNX) başarısı kurumların ve perakende yatırımcıların merkeziyetsiz finansmana olan ilgisini gösteriyor… Bir yıldan kısa bir süre içerisinde Aave 260 Syntetix ise 407 kat artış kaydetti. Bayanlar ve Baylar!  Bu DeFi ! Ve bu sadece gerçek show öncesi küçük bir parti.”

Armstrong verim çiftçiliğini sadece birkaç tıklamayla piyasa katılımcılarına açtığı için DeFiyi kolaylaştırmayı vaat eden az bilinen bir protokolü yakından takip ettiğini söyledi.

“Adı APY.Finance ve yatırımcılar için fonları en iyi ve verimli stratejilere yönlendiren tak ve çalıştır çözümü olan APY. Opsiyonları kendi başına aramak ve AKA getirilerini değiştirmek konusunda endişelenmek zorunda kalmayacaksınız. Tamamen otomatiktir ve esasen bir DeFi toplayıcısıdır.

Dahası bu yeni proje zaten APY.Finance Uniswap (UNI) SushiSwap (SUSHI) Aave Compound (COMP) yearn Synthetix dYdX  gibi tüm önde gelen DeFi protokollerine bağlı. “

Diğer Avantajlar 

Kripto para analistine göre kullanıcılar Tether (USDT) USD Coin (USDC) ve DAI gibi stablecoinleri yatırabilir ve robo danışmanı en iyi risk-ödül getirisi çiftçilik seçeneklerini sunan fırsatları bulmaya özen gösterir. Armstrong havuzdan çekme ve yatırma için işlem ücretlerinin diğer önde gelen DeFi platformlarındaki işlem maliyetlerinden yedi kat daha düşük olduğunu vurguluyor.

Tüccar ayrıca resmi ürün lansmanına yakın olan APY.Financein birden fazla hackathon paketleyen deneyimli ve iyi bağlantılara sahip bir geliştirici olan Will Shahda tarafından kurulduğunu da belirtti. APY ekibinin bir diğer üyesi de kredi kartları otomobil kredileri bankacılık ve tasarruf hesapları konusunda uzmanlaşmış bir finans devi olan Capital Oneın eski  geliştiricisi olan Chan-Ho Suh.

Armstrong DeFi varlığını ilk listeleyenin kripto patronu Sam Bankman-Fried’ın FTX borsası olacağına inandığını da söyledi ve şunu ekledi:

“FTX borsası APYye yatırım yapan Alameda Researchün arkasındaki Same bağlı.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku