Ünlü analist artık emin: Bitcoin boğa piyasasında

0 0

Bitcoin 9 bin 800 dolara kadar düştükten sonra son birkaç hafta içinde hızlı bir yükseliş gördü. Piyasa haftalardır ilk kez beş haneli alt fiyatları test etti.

Kripto para birimi OKExin para çekme işlemlerini durdurması ve 200 milyon dolarlık kripto borsası Kucoinin hacklenmesi gibi düşüş haberleri karşısında bile lider kripto para birimi 14 bin 300 dolardan işlem görüyor.

Galaxy Digital CEOsu ve eski bir Goldman Sachs ortağı olan Mike Novogratz Bitcoinin bir boğa piyasasında olduğuna ikna olmuş durumda. Aylar önce dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ekonomiye trilyonlar enjekte etmeye başladığında da boğa piyasası söylemi oldukça yaygındı.

Mike Novogratz Bitcoin Boğalarının Tamamen Geri Döndüğünü Düşünüyor

CNBC’den Squawk Boxa konuşan eski Goldman Sachs üyesi Mike Novogratz Bitcoinin kararlı bir şekilde bir boğa piyasasında olduğunu söylüyor. Özellikle kripto para biriminin son birkaç gün içinde nasıl güçlü gördüğüne ve seçim belirsizliği karşısında toparlanmayı başardığına özellikle dikkat çekti.

Federal Rezerv ve diğer merkez bankaları ve hükümetlerin para basmaya devam etmesi beklendiğinde Bitcoinin yükseleceğini de sözlerine ekledi. BTCnin giderek artan bir şekilde mali sorumsuzluğa karşı bir koruma olarak görüldüğünü gösteren son trendlere atıfta bulunarak “Rubiconu benimsemede geçtik” diye ekledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku