Ünlü Analist Açıkladı: Bu Popüler Altcoin Ralliye Çok Yakın!
Ünlü Analist Açıkladı: Bu Popüler Altcoin Ralliye Çok Yakın!

Ünlü Analist Açıkladı: Bu Popüler Altcoin Ralliye Çok Yakın!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak daha önce analizlerini aktardığımız ünlü kripto para analisti Raoul Pal, bu altcoin projesi için 20x’lik bir ralliye işaret etti! Ünlü isim, birçok yatırımcının Solana (SOL) ile beraber büyük bir yükselişe hazırlandığını aktarıyor! İşte detaylar…

Popüler altcoin Solana yakın zamanda patlayabilir

Kripto para piyasası geçtiğimiz birkaç hafta boyunca bazı altcoinlerin yükselişine tanık oldu. Özellikle geçtiğimiz hafta boyunca en büyük Ethereum rakibi Solana (SOL) yüzde 14 yükseliş yaşamayı başardı ve altcoin rallisine liderlik etti. Bununla beraber Anlık olarak Solana fiyatı yüzde 3 artışla beraber 21.83 dolar seviyelerine kadar yükseldi ve piyasa değeri ise 8.7 milyar dolar seviyelerinde yer aldı. Bununla beraber popüler analist ve yatırımcı Raoul Pal, geçtiğimiz günlerde Solana’nın (SOL) fiyat artışına ilişkin güçlü yükseliş görüşünü paylaştı. InvestAnswers ile yaptığı son röportajda Pal, ETH’nin 2018’de dibe vurmasının ardından Solana’nın Ethereum’un ayak izlerini takip edebileceğini söyledi. Uzman isim Solana’nın yakın zamanda 20x’lik bir ralli yapabileceğini şu şekilde aktarıyor:

Solana’nın ETH’nin 2018’in en düşük seviyesinden, yani 47x’ten yaptığı şeyi yaptığına dair bir potansiyel, bir rüya senaryosu olasılığı var. Bununla beraber Solana’nın en düşük seviyesi 9 dolardı, bu yüzden matematiği yapabilirsiniz. Sayılar potansiyel olarak çok ilginç. Solana için sıradaki fiyat seviyesi buradan 20x’lik bir ralli olacak.

Solana ve Litecoin İçin Yıl Sonu Tahminleri!

Solana’nın köklü protokolü ve ağ ve ekosistem etkinliğindeki kayda değer büyüme göz önüne alındığında, uzman isim bu tahminin mantıklı olduğuna inanıyor. Bununla beraber Pal’in olumlu tahmini doğru çıkarsa, Solana’nın fiyatı gelecekte potansiyel olarak 400 doları geçebilir. Bu, önceki boğa piyasasında ulaşılan önceki en yüksek değeri olan 259.96 dolardan önemli bir artışı temsil edecek.

Yatırımcılar Solana’ya akın ediyor

Söylendiği gibi, Solana (SOL), daha geniş kripto piyasasına karşıt bir görüş alarak geçen hafta boyunca güçlü bir zemin üzerinde ilerliyor. Solana’daki mevcut satın alma baskısı, 20 dolarlık destek seviyesinin üzerinde rahat bir şekilde tutunurken SOL fiyat gidişatını etkiliyor.

Dikkat: Kilidi Açılacak Solana (SOL)'da Çift Dip Bekleniyor!

Mevcut SOL fiyat artışının arkasında belirli bir katalizör yok, ancak dikkate alınması gereken birkaç şey var. Bununla beraber dikkate değer bir örnek olarak, Sırbistan’daki Coca-Cola ile Solana NFT platformu SolSea arasındaki ortaklık verilebilir. Bir müzik etkinliği sırasında takas edilemez NFT’ler sunmak için güçlerini birleştirdiler. Bu işbirliğinin bir parçası olarak Coca-Cola, seçilen katılımcılara 100 özel kapşonlu ve beraberindeki NFT’leri sağlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Analist Açıkladı: Bu Popüler Altcoin Ralliye Çok Yakın!