Başarılı Trader, Sepetindeki 14 Altcoin’i Açıkladı: Solana da Var!

256

Kripto para piyasaları 2022 yılının genelinde  ciddi sorunlarla karşı karşıya kaldı. Birçok kripto para şirketi iflas ettiğini açıkladı. Bunun yanı sıra ünlü analist portföyünü paylaştı. Solana ve bu kripto ara birimleri listesinde yer alıyor. Kriptoarena.com olarak analistin listesinde yer alan altcoin’leri sizlere aktarıyoruz.

Analist portföyünü takipçileri ile paylaştı. Solana ve bu altcoin’ler var

Geçtiğimiz yılın sonunda gerçekleşen zirveler sonrasında başlayan düşüşler devam ediyor. Birçok altcoin ciddi düşüşler yaşadı. Bununla birlikte büyük proje ve kuruluşların çöküşlerini gördük. Süre içerisinde lider kripto para Bitcoin, ATH’sinden yüzde 70 değer kaybetti. Birçok altcoin’de yüzde 90’in üzerinde kayıplar görülmektedir. Ünlü analist Ran Neuner ayı piyasasını kazanımlarla tamamlayacak altcoin’leri açıkladı. Neuner’e göre Solana’da dahil başta gelen altcoin’lerin yükselmesi muhtemel. Analist Twitter hesabından listesini şu ifade ile paylaştı:

Sektörler arasında bir denge hakimdir. Bu token’lar ayı piyasasında hayatta kalmalı ve boğa piyasasında uçuşa geçmelidir.

Analistin listesinde yer alan altcoin’ler ve BTC’nin, boğa piyasasında ciddi kazanımlar sağlaması muhtemel.

Lider kripto para Bitcoin ve lider altcoin Ethereum dikkat çekmeye devam ediyor

Ünlü analist Ran Neuner, Twitter hesabında yer alan 700 bin takipçisine kripto para portföyünü duyurdu. Bitcoin ve Ethereum analistin listesinde ilk ikide yer alıyor. Tüm kripto para birimlerinde olduğunu gibi BTC ve ETH’de ATH’lerinden düşüşler gördü. BTC ve ETH’de yaklaşık yüzde 75 oranında değer kaybı yaşadı. Binance’in altcoi’i BNB ve Polygon ekosisteminin altcoin’i MATIC ayı piyasasını az oranda düşüşlerle geçirmektedir. Bunun yanı sıra, Bitcoin ve Ethereum yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Ran Neuner’in listesinde Solana’da yer alıyor. Solana ağı, 2022 boyunca sorunlarla karşılaştı. Ayrıca proje son olarak FTX krizi sonucunda da ağır kayıplar yaşadı. Solana’nın yanı sıra listede MATIC’te yer alıyor. Ethereum blockchain’inde Layer-2 ölçekleme hizmeti sunan MATIC gelişmeye devam etmektedir. Geçtiğimiz günlerde MATIC ve Instagram bir anlaşma yaptı. Sonrasında altcoin’in yeniden kazanım sağladığı görülmektedir. Bitcoin’e göre kazanımlarına devam eden Polygon Instagram’ın NFT bölümünde yer alacak.

Ancak Instagram ile anlaşma yapan bir proje daha var. Arweave (AR) de MATIC gibi Instagram ile anlaşma sağladı ve listede yer alıyor. Meta, Instagram NFT’lerinde depolama hizmet desteğini Arweave’den alacağını duyurdu.

Bu altcoin’ler yatırımcıların takibinde

Kripto yatırımcıları Web3 projelerini araştırmaya devam ediyor. Son olarak Web3 projeleri arasında dikkat çeken Render (RNDR) da analistin listesinde. Bu projesi ise, blockchain teknolojisini kullanarak hızlı render hizmeti sağlamayı planlamaktadır. Popüler meme coin projesi Dogecoin (DOGE) listede yer alıyor. DOGE, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından yeniden göz önüne çıktı. Son haftalardaki kazanımları yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Solana, Dogecoin, Ethereum

FTX krizinin ardından Solana ise ciddi oranda değer kaybetti. Analistin portföyünde yer alması ise takipçilerini şaşırttı. Solana ağındaki önemli DeFi projesi Serum (SRM) ise bazı kripto borsaları tarafından delist edildi. Ünlü analist, listesindeki altcoin’lerin ayı sezonunu atlatacağını söylemektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku