Uniswap V3 NFT’sinin Açık Artırmasında 525.000 Dolar Görüldü!

0 46

Uniswap’in V3 NFT’sinin açık artırmasında 525.000 dolar görüldü.

Videonun anonim yaratıcısı pplpleasr, Perşembe günü bir NFT pazar yeri olan Foundation aracılığıyla animasyonu tokenize ederek satışa çıkarmıştı. “x*y=k” başlıklı animasyon Cuma günü 8.88 ETH fiyat etiketi ile listelendi.

Uniswap V3 animasyonu, bir tek boynuzlu atın bir göl üzerinde yüzen bir Ethereum logosuna giden yolunu bulduğu rüya gibi bir sahneyi tasvir ediyor. Ayrıca animasyonda birkaç eğri yer alıyor ve “V3” yazan takımyıldızı ile son buluyor.

pplpleasr, yayınladığı başka bir video ile animasyonun detaylarına indi ve “Ethereum’un vaat ettiği topraklara” doğru bir yolculuğu temsil ettiğini söyledi. Uniswap’in amblemi bir tek boynuzlu attır ve animasyonda gösterilen eğriler, Uniswap’in likidite havuzlarında kullanılan fiyat eğrisine bir referanstır. x*y=k ise bir Uniswap havuzundaki her bir varlığın fiyatını belirleyen denklemdir.

Uniswap V3

Uniswap, bu hafta başlarında çok fazla beklentinin ardından V3 güncellemesini duyurdu. Protokolün son güncellemesi, diğer birçok iyileştirmelerin yanı sıra likidite sağlayıcılarına 4.000 kat daha fazla sermaye verimliliği sağlamak için tasarlandı. 5 Mayıs’ta ana ağda (mainnet) başlayacak ve bir süre sonra Katman 2 (Layer 2) çözümü için yeni bir lansman gerçekleştirilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku