Üçü de sert düştü… Peki yatırımcı ne yapmalı?

0 0

BİTCOİN 

Bitcoin ABD doları karşısında yıl içerisinde gördüğü en yüksek seviye olan 10 bin 10 bin 521 dolar seviyesinden başlattığı düşüşünü devam ettirdi. BTC fiyatı 9 bin doların da altına düştü ancak yine de 8 bin doların üzerinde kalmış olması yukarı yönlü umutları taze tutabilir. Bitcoin ABD doları karşısında 10 bin dolar seviyesinin hemen üzerinden başlattığı sert düzeltmesini 8 bin 500 dolara kadar taşıdı… Fiyat bu seviyeler baz alındığında yüzde 19 civarında geriledi.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple ABD doları karşısında 0.2850 dolarlı seviyelerden sert bir düşüş gerçekleştirdi. XRP fiyatı 0.2240 dolar seviyesinde bulunan destek noktasını da test etti. Bu gelişmeler XRP fiyatının kısa vadede daha aşağı seviyelere gelme riskini artırıyor. Ripple fiyatı dünkü işlemlerde yüzde 6ya yakın değer kaybederek 0.2350 dolarlık destek noktasını da kırmış oldu.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM 

Ethereum yüzde 10 daha düştü ve ABD doları karşısında 230 dolar seviyesinde bulunan ana destek noktasının da altına geldi. ETH fiyatı şu anda oldukça önemli olan 205 ve 200 dolar destek seviyelerine yaklaşıyor. Son düşüşle birlikte Ethereum’daki kayıp son iki gün içinde yüzde 25ten fazla oldu. Fiyat 205 dolarlık destek alanına yakın bir yerde işlem görüyor.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku