Ücretsiz Bitcoin (BTC) Eğitimi Almaya Hazır mısınız? MicroStrategy CEO su Saylor dan Dev Adım!

0 1

Şirketler için Bitcoin adlı başarılı bir dizi konferansın ardından Michael Saylor “herkes için Bitcoin eğitimi programı oluşturuyor.

Michael Saylor Elon Muska Bitcoin satın almasını tavsiye ederek bu kararda etkili bir isim olarak görülüyor. Bitcoin tutkunu bu misyonunu dünyanın her yerine daha çok insana yaymak istiyor.

Yakın tarihli bir tweette Michael Saylor Bitcoinin ne olduğunu mantığını ve önemini anlamak isteyen herkes için bir kurs başlattığını duyurdu. Kurs tamemen ücretsiz ve Michael Saylor tarafından oluşturulan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Saylor Akademi platformu tarafından verilecek. Saylor şöyle bir tweet attı:

Herkes için Bitcoini Tanıtıyoruz! Dünyayı Bitcoin konusunda eğitmek ve ekonomik güçlenmeyi teşvik etmek için bu dijital para ağından yararlanmak isteyen herkese yardımcı olmak için ücretsiz bir kurs vereceğiz

Eğitim Şart!

“Herkes için Bitcoin” programı yeni başlayan yatırımcıları hedefliyor. Program 12 saat uzunluğunda ve videolar yoluyla gerçekleştirilecek. 5 ünite içeren program final sınavını geçtikten sonra ücretsiz sertifika alma seçeneği de sunuyor.

İlgilenenler için kurs aşağıdaki konuları kapsıyor:

Ünite 1: Bitcoin Ekonomisi: Mevcut finansal ortamı ve finansal sistemin nasıl çalıştığını geçmişin ve bugünün hatalarını ve Bitcoinin çevresel etkisini araştırıyor.

Ünite 2: Bitcoin Yatırımı: Bitcoinin temellerini bir saadet zinciri olup olmadığını ve insanların ve şirketlerin bunu bir yatırım stratejisinde nasıl kullanabileceklerini inceliyor.

Ünite 3: Bitcoin Tarihi ve Felsefesi: Bitcoini doğuran hareketin arkasındaki teorik ve ideolojik temelleri detaylandırıyor.

Ünite 4: Bitcoin Teknolojisi: Bitcoini merkezi olmayan ve şifrelenmiş bir şekilde değer depolamanın ve aktarmanın güvenli bir yolu yapan teknik yönleri inceliyor.

Ünite 5: Uygulamada Bitcoin: Bitcoinin günlük hayata nasıl dahil edileceğini nasıl satın alınacağını ve satılacağını cüzdanlar arasında işlemlerin nasıl gönderileceğini dolandırıcılıklardan nasıl kaçınılacağını açıklıyor.

Saylorun insanları Bitcoin hakkında eğitme çabaları meyvesini verdi. Bu kursu duyurmadan kısa bir süre önce MicroStrategy şirketi World.Now sanal zirvesini düzenledi. Saylorun “Şirketler için Bitcoin” programı 6.917 farklı işletmeden 8.197 katılımcıyı başarıyla çekmeyi başardı.

Michael Saylor Tarihe Geçecek

Bitcoinin potansiyelini bir değer deposu olarak yeniden değerlendirdikten sonra Saylorın kurumsal stratejisi büyük bir başarı elde etti. Twitterda Elon Musk ile etkileşimi büyük ses getirdi.

Saylorın bu girişimleri büyük gelişmelere olanak sağladı.Tesla sonunda Bitcoine yatırım yaptı ve gelecekte BTCyi bir ödeme aracı olarak kabul etme olasılığını duyurarak yatırım stratejisini değiştirdi. Tüm bunlar Bitcoin fiyatlarının rekor sürede tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselmesi ve MicroStrategynin hisse senedi fiyatlarının yükselmesiyle sonuçlandı.

Bitcoin maksimalistlerinin Saylorun adımlarını neden yakından takip ettiğini görmek kolaydır. Mesajını ve misyonunu  yaymayı başarırsa hak ettiğinden daha fazlasına sahip olacaktır. Ayrıca kripto para birimi dünyasındaki en büyük etkileyicilerden biri olarak tarihe geçecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku