TWİTCH PLATFORMUNDAKİ VİDEO OYUNU YAYINCISINA, 70 BİN DOLARLIK BİTCOİN BAĞIŞI YAPILDI

0 0

Dünyanın en popüler yayıncılık platformlarından birisi olan Twitch ilk yıllarında sadece  para ve PayPal ile bağış kabul ediyordu fakat daha sonra ek olarak kripto para birimleri ile de bağış seçeneğini kullanacılara sunmuştu. Platformun desteklediği kripto para birimleri arasında şimdilik Bitcoin Litecoin Ethereum ve Bitcoin Cash yer almakta. Twitch yayıncılarından Sick_Nerd” RuneScape’yi oynarken kendisine büyük miktarca BTC bağışı yapıldı. 1 Ocak 2019 tarihinde ”lightpuma” isimli bir kullanıcı tarafından yapılan bağış 4 BTC’lik aktarımlar  olarak gönderildi ve toplam 20 BTC’ye tamamlandı. Daha sonra gelen bağışlar ile birlikte toplam bağış miktarının ise 57.641.71 Sterlin olduğu biliniyor.

Thank you to my mysteriously benefactor whoever you are genuinely a life changing amount of money that I or nobody deserves but look what happened.
Crazy

— Sick Nerd (@Sick_Nerd) 11 Ocak 2019

Gizemli  hayırseverime teşekkür ederim. Gerçekten benim veya hiç kimsenin hayal edemeyeceği hayatı değiştirecek miktarda bir para.Olanlara bakın.

Konu hakkında Reddit üzerinden açılan bir konuda gönderilen miktarın hacklenmiş bir cüzdan üzerinden yapılmış olabileceği ve hackerın kendisi için ‘etik bir davranış’ yapmak için bu tarz birşey başvurabileceği belirtildi.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku