Türkiye’nin Yerli Otomobili TOGG’dan Çarpıcı İş İlanı!

0 136

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) olarak da bilinen otomobil üreticisi, kısa süre önce yayınladığı iş ilanında blockchain teknolojisinin öneminin artık her sektörde anlaşıldığını bir kez daha ortaya koydu. 25 Haziran 2018’de kurulan ve Türkiye’nin milli otomobilini üreteceği belirtilen TOGG, blockchain geliştiricisi arıyor.

TOGG tarafından yayınlanan iş ilanında şirketin özel olarak blockchain geliştiricisi aradığı belirtiliyor. Aranan geliştiricinin blockchain teknolojisine iyi bir şekilde hakim olması ve çeşitli programlama dillerini de bilmesi gerektiği belirtildi. Ayrıca, yeni araçlar ve teknolojileri kullanarak blockchain uygulamalarının güvenceye alınması ve optimizasyonunun yapılması da gereklilikler arasında yer alıyor.

Geliştirici için en az 3 yıllık blockchain geliştirici tecrübesi şartı var.. DLT, blockchain protokolleri ve kriptografi konusunda da tecrübeli olması beklenen kişinin en dikkat çeken özelliği ise Ethereum, IOTA, Corda ve Hyperledger Fabric bilgisi gibi gözüküyor.

300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

IOTA ve Ethereum 

Özellikle IOTA, nesnelerin interneti konusunda attığı adımlar sayesinde kısa süre önce Jaguar ve BMW gibi araç devleri ile çeşitli ortaklıklar imzaladı. Buna ek olarak Ethereum ağının ev sahipliği yaptığı yüzlerce merkezsiz uygulama da TOGG için faydalı olabilir. Hyperledger Fabric’in ise özellikle kurumsal boyutta geliştirdiği blockchain yapıları, TOGG ekibinin bunu gereklilikler arasına eklemesine yol açmış gibi gözüküyor.

TOGG’un direkt olarak blockchain geliştiricisi araması ise kripto para ve blockchain teknolojisi alanlarının nasıl ilerlediğini gözler önüne seriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku