TON VAYS, TOM LEE NİN BİTCOİN DÜŞÜNCESİNE KATILMIYOR

0 2

Eski Wall Street Risk Analisti ve Bitcoin meraklısı Tone Vays ayı piyasası ve Bitcoinin nasıl bir performans sergilediğini ve yakın gelecekte Bitcoin için olası sonuçlara ilişkin görüşlerini anlattı. Vays aylık Bitcoin tablosuna işaret ederek bunun Bitcoinin 2018in başından bu yana gördüğü en kötü durum olduğunu söyledi. Dahası Vays aylık RSIların Bitcoin için aşırı satım piyasasına atfen 30 satıra ulaşıp muhtemelen geçme şansının olduğunu söyledi.

Bugün sabah Tom Lee ile ilgili bir makalenin başlığını gördüm. Bitcoin’in değerlemesinin hala 15.000 $ gibi bir seviyede olduğunu söylüyordu Buna katılmıyorum. Bitcoinin şu anki değerlemesini en iyi 5000 dolar olarak düşünüyorum ve bu konuda biraz fazla iyimser olabilirim. ”

Kripto boğası ve Fundstrat Global Danışmanlık şirketinin kurucu ortağı Thomas Lee‘nin “Bitcoin’in (BTC) gerçeğe uygun değerinin mevcut fiyattan önemli ölçüde yüksek olduğunu belirtmişti.Bitcoin’in adil değerinin 13.800 ila 14.800 $ arasında olduğunu belirtti. Lee aynı notta geçen yılki abartı yükselişi ICO sırasında bir makroekonomik ‘erime’ ve hazinede olan satışlara bağlamıştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku