TOM LEE: ETHEREUM 2019 SONUNDA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE 1,900 DOLARA KADAR YÜKSELECEK

0 0

Fundstratın başında olan  Tom Lee ye göre en büyük altcoin Ethereum (ETH) 2019un sonuna kadar bir güçlü bir şekilde yaklaşık 1.900 $ a yükselecek.Fundstrat Global Advisorsin müşterileriyle ilgili bir notta Lee Ethereum pazarındaki “aşırı olumsuz” duyguya dikkat çekerek yakın gelecekte güçlü bir toparlanma için temel olacağını söyledi.

Tahmininde Lee Ethereumun tarihsel performansını referans almıştır.Altkoinin “iki standart sapmaya göre düşük performans gösterdiğini” belirterek fiyat eğilimi müteakip bir tersini gördü.Lee Ethereumun 2019 yılı sonuna kadar 1900 dolara ulaşacağına söyledi – 13 Ocak 2018de kaydedilen Ethereumun tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.349 $ dan en az yüzde 40 daha yüksek bir fiyat noktası.Ethereumun fiyatı şu anda 230 $. Bu Leeye göre altin fiyatının yıl sonuna göre yüzde 726 artacağı anlamına gelir.

Temmuz ayında Lee Bitcoinin yıl sonuna kadar 22.000 ila 25.000 dolar arasında ticaret yapabileceğini iddia ederek büyük kripto-para birimi Bitcoin (BTC) ile ilgili boğa pozisyonunu yineledi.Son zamanlarda kripto analisti Bitcoinin BTC ile gelişmekte olan pazarlar arasında bir korelasyon olduğunu öne sürerek “yılı yıl sonuna kadar patlatabileceğini” belirtti.30 Temmuz 2015te çıkan Ethereum şu anda piyasa değeri ile en büyük ikinci kripto para birimidir.Ethereum bir dizi sektörde akıllı sözleşmeler ve gelişmekte olan blockchain uygulamaları için bir temel sunan açık kaynaklı bir blockchain sağlar.2018in başlarında 1.300 doların üzerine çıktıktan sonra Ethereum büyük bir düşüş gördü mevcut fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesinin sadece yüzde 17sine denk geliyor.

Ripple (XRP) Eylül ayında piyasa değeri olarak iki kez Ethereumu geçti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku