THOMAS LEE: KRİPTO PARA ALIMI İÇİN ALTIN ZAMAN!

0 0

 Fundstrat Global Advisors’ın kurucu ortağı Thomas Lee bugün BlockchainShow Asia 2018’de yaptığı konuşmada şu anki ayı piyasasının kripto paraya yatırım yapmak için “altın zaman” olduğunu söyledi.

Lee  para piyasasındaki son çöküşün 3 nedeni olarak Bitcoin Cash çatallanması ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’nun (SEC) ICO’ları yatırımcılara geri ödeme yapmaya zorlayan düzenleyici eylemleri ve Ekim ile Kasım’da yaklaşık yüzde 10 düşen küresel piyasaların durumu olduğunu belirtti.

Bu zamanlar kripto paralara yatırım yapmak için altın zamanlar. Fiyatın 200 günlük hareketli ortalamanın altına düşmesine sebep olan bir fiyat düzeltmesi yaşamaktayız fakat zamanınız varsa ayağa kalkacak. Bu üç ya da bir yıl içinde değil iki ila üç yıl içinde olacak. Bitcoin 200 günlük hareketli ortalamayı geçtiği anda para selleri gelmiş olacak. Yatırımcı ayrıca Bitcoin‘in gelecek üç ay içinde olası bir düşüşe karşın 2019 yılında şaha kalkacağını söylüyor. Lee bunu Microsoft ve Starbucks gibi büyük şirketler ile kurumsal yatırımcıların artan kripto para benimseme düzeyine dayandırdı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku