Thinmarkets analisti: Bitcoin bir sonraki boğa yükselişinde 100.000 Dolar olacak!

0 1

ThinkMarkets pazar lideri analisti Naeem Aslam bir sonraki boğa koşusu sırasında bitcoin (BTC) nin 60.000 ile 100.000 $ arasında bir yere vuracağını öngörüyor. Aslam 17 Haziran’da BTC’nin “birkaç hafta içinde 10.000 $ ı olacağını ve bunun da büyük bir itici güç olacağını belirtmişti. Bitcoin 22 Haziran’da bu rakama başarıyla ulaştı ve bu bir yıldan fazla bir zaman zarfında görülmemiş rekordu.

Aslama göre şu an dikkat edilmesi gereken en önemli fiyat noktaları 20.000 dolar ve 50.000 dolar.Aslam 20.000 dolara çıkılması ile insanların artık 50.000 doları hedef olarak göreceklerini ve bu sürenin hızlı bir şekilde oluşacağını söyledi. En büyük kripto para 50.000 doların geçmesi durumunda ise bir FOMO oluşturarak 100.000 dolara yükselişi beraberinde getirecek.

Aslam ayrıca “dijital altın” olarak adlandırılan BTCyi altınla karşılaştırarak riskten kaçınmanın aracı olarak gördüğünü belirtti. Son iki ayda devam eden ABD-Çin ticaret savaşı ile birlikte borsada güven eksikliğine atfedilen bu iki varlık için fiyatta büyük bir artış olduğunu belirtti.  Aslam ayrıca bu varlıklardaki son zamanlardaki büyümenin en büyük itici gücü olarak Orta Doğu’daki huzursuzluk ve hatta potansiyel savaşı işaret ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku