THETA için teknik görünüm nasıl sinyaller üretiyor?

0 11

THETA son birkaç gündür dikey bir şekilde yükseldi ve bu da RSIın aşırı alım bölgesine gelmesine sebep oldu. Bu keskin düşüşten görüldüğü gibi bir düzeltme başlattı.

Bununla birlikte fiyat 1.31994 dolarlık yüzde 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altına inmez ve altında kalmazsa traderların rallinin daha da uzamasını bekledikçe düşüşlerde alım yapmaya devam etmeleri beklenebilir.

Boğalar fiyatı 1.742 doların üzerine çıkarabilirse THETA / USD çifti 2 dolarlık psikolojik seviyeye ve ardından 2.40 dolara yükselebilir.

Bu yükseliş varsayımının aksine ayılar fiyatı% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altına 1.18957 dolardan düşürürse ivmenin zayıfladığını gösterecek.

4 saatlik grafik boğaların şu anda 20-EMAyı savunmaya çalıştığını gösteriyor. Parite bu seviyeden geri dönerse boğalar yükseliş trendini sürdürmeye çalışacaktır. Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve pozitif bölgedeki RSI boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Bu varsayımın aksine parite 20-EMAnın altına düşerse kısa vadeli momentumun zayıfladığını gösterecektir. Bu fiyatı 50-SMAdaki bir sonraki desteğe çekebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku