THETA için teknik görünüm nasıl sinyaller üretiyor?

Abone Ol
THETA için teknik görünüm nasıl sinyaller üretiyor?
Gökçe Hürata
 • 28 Aralık 2020
 • Yazar:

  THETA, son birkaç gündür dikey bir şekilde yükseldi ve bu da RSI'ın aşırı alım bölgesine gelmesine sebep oldu. Bu, keskin düşüşten görüldüğü gibi bir düzeltme başlattı.

  Bununla birlikte, fiyat 1.31994 dolarlık yüzde 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altına inmez ve altında kalmazsa, traderların rallinin daha da uzamasını bekledikçe düşüşlerde alım yapmaya devam etmeleri beklenebilir.

  Boğalar fiyatı 1.742 doların üzerine çıkarabilirse, THETA / USD çifti 2 dolarlık psikolojik seviyeye ve ardından 2.40 dolara yükselebilir.

  Bu yükseliş varsayımının aksine, ayılar fiyatı% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altına 1.18957 dolardan düşürürse, ivmenin zayıfladığını gösterecek.

  4 saatlik grafik, boğaların şu anda 20-EMA'yı savunmaya çalıştığını gösteriyor. Parite bu seviyeden geri dönerse, boğalar yükseliş trendini sürdürmeye çalışacaktır. Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve pozitif bölgedeki RSI, boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor.

  Bu varsayımın aksine parite 20-EMA'nın altına düşerse, kısa vadeli momentumun zayıfladığını gösterecektir. Bu, fiyatı 50-SMA'daki bir sonraki desteğe çekebilir.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Theta ile ilgili her şey

  THETA için teknik görünüm nasıl sinyaller üretiyor?

  THETA için teknik görünüm nasıl sinyaller üretiyor?

  THETA, son birkaç gündür dikey bir şekilde yükseldi ve bu da RSI'ın aşırı alım bölgesine gelmesine sebep oldu. Bu, keskin düşüşten görüldüğü gibi bir düzeltme başlattı. Bunun...

  • 28 Aralık 2020
  Teknoloji devi Google'ın ortak olduğu 3 altcoin

  Teknoloji devi Google'ın ortak olduğu 3 altcoin

  İnternet devi Google, geçen yıldan bu yana alternatif kripto para birimi projeleriyle ortaklıklar kuruyor. Google ve kurucu ortağı Sergey Brin kripto para birimleri ve Blockchain teknolojisiy...

  • 28 Mayıs 2020
  Binance.US'ten 18 kripto parayı daha listeleme incelemesi...

  Binance.US'ten 18 kripto parayı daha listeleme incelemesi...

  Binance.US, yakın zamanda 25 kripto parayı listeleme kararı almıştı. Ancak borsa bununla sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Zira yapılan açıklamada Binance.US’in 18 kripto parayı dah...

  • 11 Aralık 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.