Tezos (XTZ) boğaların kontrolünde

0 69

Tezos (XTZ) 12 Şubatta bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44936 dolardan kırdı ve 56471 dolardan yeni bir yüksek yaptı. Bir varlık yeni bir zirveye ulaştığında boğaların kontrolde olduğunu gösterir.

Genellikle büyük bir direnç kırıldığında meydana gelen bir başka şey de fiyatın düşmesi ve koparma seviyesini yeniden test etmesidir. Bu durumda fiyat 4.4936 $ lık kırılma seviyesine düşebilir.

Fiyat bu seviyenin üzerine çıkarsa tüccarların düşüşlerde alım yaptıklarını ve önceki direnci desteğe çevirdiğini gösterecektir. Boğalar daha sonra fiyatı 5.6471 $ ın üzerine çıkararak yükseliş trendini sürdürmeye çalışacak.

Başarılı olurlarsa XTZ / USD çifti 7.1407 dolara yükselebilir. Parite kırılırsa ve 44936 doların altında kalırsa bu yükseliş görünümü geçersiz hale gelecektir.

4 saatlik grafik boğaların fiyatı 540 $ ın üzerinde tutamayacağını gösteriyor ki bu kısa vadeli tüccarlardan kar rezervasyonu çekmiş olabilir. Boğalar şu anda 20-EMAyı savunmaya çalışıyor.

Fiyat bu destekten geri dönerse güç sinyali verecektir. 5.6471 doların üzerindeki bir kırılma yukarı hareketi devam ettirebilir. Öte yandan fiyat 20-EMA ve 44936 $ desteğinin altına düşerse düzeltme 50-SMAya kadar derinleşebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku