Tezos ta hedef 8 dolar seviyesi olabilir mi?

0 16

Tezos geçtiğimiz birkaç hafta içinde nispeten güçlü bir fiyat hareketi gördü ancak geçen hafta bu saatlerde ortaya çıkan yükseliş trendi durmaya başladı.

Görünüşe göre 4.00 dolarlık bölge genelinde bağlanan direnç oldukça kuvvetli. Bu nokta daha üst seviyelerin test edilmesini engelliyor gibi.

Analistler şu anda tokenın orta vadede daha fazla yükselişe geçebileceğini ancak önce kısa vadeli bir konsolidasyon aşamasına girmesi gerekebileceğini belirtiyor.

Bu konsolidasyon aşamasını çözer çözmez nereye yönelebileceğine gelince traderlar önemli bir artış görmesini bekliyor.

Popüler bir analist tarafından öne sürülen bir senaryoda XTZ yakında fiyatını 800 dolar bölgesine kadar yükselten yüzde 100 bir ralli görecek.

Bu geçen hafta belirlenen yaklaşık 300 dolarlık son düşük seviyelerinden büyük bir artışa işaret ediyor.

Haber yayına hazırlandığı sırada Tezos 4.10 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Bu seviye hemen hemen son birkaç gündür işlem gördüğü nokta.

Kripto para birimi ağustos ayının başından bu yana güçlü bir yükseliş trendi içinde yakalandı ve 280 dolardan 440 dolarlık seviyelere yükseldi.

Bu haftanın başlarında bu yüksek seviyelere ulaştıktan sonra fiyatı düştü ve ardından o zamandan beri devam eden bir konsolidasyon aşamasına girdi.

Bir analist XTZ’nin mevcut piyasa yapısı hakkında konuşurken 4.00 dolarlık noktaya dikkat çekti. Aynı analist bu seviyenin korunmasının önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha fazla yükseliş görmesi için zorunlu olduğunu söyleyerek bu bölgenin üzerinde kalınmasının ise fiyatı 500 dolara yükseltmek için yeterli olabileceğini açıklıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku