Temmuz ayında Ethereum ağında yaklaşık 53 milyon BTC tokenize edildi

0 1

Tarihi ve ünlü Bitcoin halving olayının ardından Ethereum ağında tokenleştirilen Bitcoin sayısı artıyor. Son bir ay içinde Ethereum ağındaki Bitcoin sayısında görülen büyüme oldukça dikkat çekici görünüyor.

Ethereum ağındaki tokenize Bitcoinin geçen ayın sonunda kaydedilen 5837 BTCye kıyasla 1555139 BTCyi sorguladığı göz önüne alındığında Temmuz başından bu yana Ethereum ağında yaklaşık 53 milyon BTC tokenleştirildi.

Ethereumdaki BTCye göre Ethereum ağında tokenleştirilen Bitcoin sayısı 142.550.598 dolar olan 15.551.39 BTCyi perçinledi.

Ethereum ağındaki tokenizeleştirilen Bitcoin son bir ayda % 175in üzerinde yükseldikten sonra bu noktaya ulaştı.

18 Haziranda Ethereumdaki tokenize edilmiş BTClerin sayısı 5.837 civarındaydı ancak bu büyüme onu mevcut konumuna itti. Yılın başında Ethereum ağında yalnızca 1134 BTC tokenize edildi.

Ayrıca Ethereumdaki tokenize edilmiş WBTC sayısı aynı yükselişe tanık olarak 4.096dan 11.655e yükseldi ve % 200 ün üzerinde bir büyüme kaydetti. Ethereumda renBTC ve sBTC de yükselişte ancak HBTC ve imBTC aynı eğilimi takip etmedi.
 

Bitcoinde yaklaşık 60 milyon dolar Haziran ayında Ethereuma taşındı

Dune Analyticsten elde edilen veriler Bitcoindeki yaklaşık 60 milyon doların Haziran ayında Ethereuma taşındığını ve WBTCnin büyümenin yaklaşık %75ini temsil eden en yüksek rakamdan sorumlu olduğunu ortaya koyuyor.

Ethereum ağındaki en uzun yaşayan tokenize Bitcoin olan WBTCdeki 4800 BTC geçen ay ağa taşındı.

Faiz arttıkça çeşitli Defislerde Bitcoin talebindeki ve kullanımındaki artış söz konusu olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku