Telgram davası bir kripto para borsasının kapanmasına yol açtı

0 2

Telegram’ın Gram token’larını satacağı belirtilen Blackmoon Crypto’nun CEO’su borsanın kapanacağını açıkladı. Haber ise Telegram token’larının belirlenen tarih olan Nisan sonundan itibaren satışa çıkıp çıkmayacağının hala şüpheli olduğu bir durumda geldi.

BİNANCETEN AKILLARI KARIŞTIRAN PAYLAŞIM… TIKLAYIN

ABDden hemen önce Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Ekim ayında Telegram hakkında dava açtı ve Telegram belirteci aylarca ertelenmek zorunda kaldı Blackmoon ünlü mesajlaşma platformunun yatırımcılarıyla ilişkilerini neredeyse sona erdirmişti. Ancak Blackmoon CEOsu Oleg Seydak düzenlemelere uyum maliyetlerinin borsa kapanmasına yol açtığını duyurdu.

CoinDeskteki habere göre Seydak “Çok derin bir analizden sonra bu değişimi Avrupa Birliği ve diğer modern düzenleme kuralları ile ve 5. Para Aklama Direktifleri ile (herhangi bir şekilde değişebilecek) sürdüremeyeceğimizi gördük. Beklenmedik bir şekilde ve istemediğimiz şekilde). Piyasadaki diğer düzenlemelere uymayan borsalar düşünüldüğünde işimiz çok daha zor olacak” dedi.

30 milyon dolar ICO

Borsa müşterilerine geçen hafta kapanacağına dair bir e-posta gönderdi. Borsada tüm işlem ücretleri de iptal edildi ve para çekme limitleri kaldırıldı. 2017de 30 milyon dolarlık ICO sırasında satılan Blackmoon’un kendi BMC belirteçleri USDC stabilcoinlerine dönüşebilecek. Para çekme işlemleri önümüzdeki 3 ay boyunca yapılabilir. Bu süreden sonraki talepler ayrı ayrı değerlendirilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku