Teknik Analistten Ethereum Yorumu: Konsolidasyon Devam Edecek mi?

392
Kripto para analisti ve trader Benjamin Cowen, 2022’ye girerken, Ethereum (ETH) fiyat hareketine dair düşüncelerini paylaşıyor.

 

Konsolidasyon aşaması, devam edecek! Uzun vadede, 10 bin dolar mümkün!

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, 663 bin YouTube abonesine Ethereum (ETH)’un 2021’in büyük bölümünü konsolidasyon aşamasında geçirdiğini söyledi. ETH için bir sonraki adımda ne olabileceğine dair somut bir fikir edinmek için, analist büyük bir ralliden önce meydana gelen 2016 ve 2017’deki konsolidasyon aşamalarını inceliyor. Cowen, bu iki aşamanın kombinasyonunun muhtemelen bugün Ethereum’u beklediğini söylüyor. Trader, “Bence, muhtemelen ikisi de olmayacak. İkisinin karışımı olabilir. Tam olarak bilmiyorum ama Ethereum (ETH)’un 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasını ve potansiyel olarak 2023’e doğru ilerlemeye devam etmesini beklerdim, ancak şu anda buna güvenmek oldukça zor.” ifadesini kullandı.
Teknik Analist Ethereum Hedeflerini Paylaştı
 
Cowen, Ethereum (ETH)’un mevcut konsolidasyon aşamasının, 2016’ya benzediğini belirtiyor. ETH fiyatı, 2016’da 8 ila 16 dolar arasında değişirken, 2021’de de 2 bin ila 4 bin dolar arasında geziniyor. Analist burada, fiyattaki 2x faktörüne dikakt çekiyor. Trader, Ethereum (ETH)’un konsolidasyonunun 2022’nin ortalarına kadar sürebileceğini, ancak sonunda büyük bir ralli meydana geleceğini söylüyor. Cowen, ”İşin püf noktası,bir ayı piyasasına girmeden sonsuza kadar yükseliş devam edemez. Ama sonunda, büyük bir ralli meydana gelecek. Fiyatın ne kadar yükseleceğini bilmiyorum. 10 bin doların makul bir hedef olmasını beklerdim. Hatta 20 bin dolara kadar çıkabiliriz. Bilmek zor… Özellikle Bitcoin şu anda biraz zayıf görünüyorken, bir süre daha yatay hareketin devam edeceğini hayal ediyorum.” açıklaamsını yaptı.

 

Ethereum, büyük değişim için gün sayıyor

Microsoft direktörüne göre, Ethereum (ETH) ağı gelecekte daha fazla benimseme görebilir. Ağın teklifleri ve yetenekleri, ETH’yi 2023’te uygulamalar için  merkez haline getirecek. Microsoft’ta dijital dönüşüm direktörü olarak görev yapan Yorke Rhodes, Ethereum (ETH)’un mükemmel özellikleri sayseinde ivme kazanacağına inanıyor. Yönetici, ağın 2023 yılına kadar uygulamalar için merkez olacağını tahmin ediyor. Dapps Radar’a göre, sistemde 9 binden fazla merkeziyetsiz uygulama var.
Glassnode’dan Kritik Ethereum Raporu: Ufukta Ne Var?
 
Rhodes, Google ve Apple gibi geleneksel uygulamalardan elde edilen gelirlerin düşmesine karşı, direktör Ethereum’un, 2023 yılına kadar Merkeziyetsiz Uygulama Merkezi olacağını belirtti. Rhodes’un 2023 tahmini, Ethereum ağının İş Kanıtı sisteminden, Hisse Kanıtı’na geçişine bağlı olabilir. Bu değişim, ağ için yeni bir çağ başlatacak. Geçiş, son aylarda Ethereum ile ilişkili yüksek gas ücretleri ve ölçekleme sorununun büyük bir çözümü olarak görülüyor. Zaten, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, ağ için bazı kısa vadeli ölçeklendirme çözümlerini ortaya koydu. Daha fazla ETH haberi için, Kriptoarena.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku