Teknik Analist Ethereum Rakibi Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor!

2.946
Popüler kripto para kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, orta büyüklükteki Ethereum rakibi bir altcoin için yıl sonundan önce yeni ATH bekliyor.

 Harmony (ONE), Ethereum 2.0’a benziyor: Akıllı sözleşmeler, hisse kanıtı ve deflasyonist yapı özelliği ön plana çıkıyor

Piyasada Guy olarak bilinen analist, yayınladığı yeni bir videoda 1.66 milyon YouTube abonesine katman 2 protokolü Harmony’nin (ONE) büyük bir fiyat artışı gerçekleştirebileceğini iddia ediyor. Harmony, kullanıcılara  hen NFT’ler hem de kripto paralar için pazar oluşturmada yardımcı olarak, merkeziyetsiz ekonomileri güçlendirmeye odaklanan bir Blockchain projesidir. Guy, projenin Ethereum 2.0’ı andırdığını ve ağının hatırı sayılır bir hızda çalıştığını söylüyor. Analist, “Altcoin, Ethereum 2.0’a benziyor. Bunun nedeni, Harmony’nin akıllı sözleşmeler için Ethereum ekosisteminden yararlanması ve dört parçadan oluşan parçalı bir hisse kanıtı Blockchain kullanmasıdır. Her parça saniyede 500 işleme kadar çıkabilir, bu da Harmony’nin şu anda 2 saniyelik bir işlem kesinliği ile saniyede yaklaşık 2 bin işlemi işleyebileceği anlamına geliyor.” ifadesni kullandı.

Analist, ayrıca Harmony’in altcoin projesi olan ONE’nın deflasyonist yapısını da açıklıyor. Guy, “Stake etme dışında, ONE coin yönetim için ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılıyor…İşlem ücretleri söz konusu olduğunda, Harmony Blockchain’de işlem ücretlerini ödemek için kullanılan tüm ONE tokenleri yakılır. Ancak, ONE deflasyonist değildir. Bunun nedeni, her yıl 441 milyon ONE tokenlik sabit bir arzın basılması ve ONE coin işlem ücreti yakmalarının, aksi takdirde basılacak olan ONE tokenlerini yakmaları için tasarlanmasıdır.” ifadesini kullandı.

 

Altcoin, sene sonundan önce 0.50 dolara ulaşacak

Sağlam temeller ve züncür üstü verileri nedeniyle, analist, ONE’ın önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine kolayca ulaşabileceğini düşünüyor. Analist, ” Altcoin, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacak. Ve uzun vadeli teknik analizim, bu yılın sonunda veya gelecek yılın başlarında 0,50 dolara ulaşabileceğini gösteriyor.” ifadesini kullandı. Guy, Harmony’nin şu anda diğer kripto paralara kıyasla daha merkezi olduğuna dikkat çekerken, projenin “ilk günden beri merkeziyetsizlik konusunda zayıf olduğunu” söylüyor. Guy, projeinin daha merkeziyetsiz hale gelirse, ONE’ın en iyi ABD kripto borsası Coinbase’de listelenebileceğini, ancak Ethereum (ETH), Solana (SOL) veya Avalanche (AVAX) gibi daha fazla “yatırımcı” olan diğer projelerden gelen sert rekabetle karşı karşıya kalabileceğini söylüyor.
Harmony’nin akıllı sözleşme platformu hakimiyeti için hala yol kat etmesi gerektiğine rağmen Guy, ONE coin’in bir gün kategoride “en iyi yarışmacı” olabileceğini düşünüyor. Analist, “Harmony, kilometre taşlarını karşılamak için ihtiyaç duyduğu geliştiricileri başarılı bir şekilde çekebilirse, altcoin, akıllı sözleşme kripto para birimlerinin kralı ETH için en büyük rakip olabilir.” açıklamasını yaptı. ONE şu anda  yüzde 12 artışla 0,32 dolardan işlem görüyor. Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku