Ethereum Balinaları Oyun Tabanlı Altcoin Projesine Yöneldi

1.970

Yeni istatistikler, kayıtlardaki en zengin Ethereum (ETH) balinalarının dikkatlerini bu ay değeri artan bir oyna-kazan oyun projesine odakladığını gösteriyor. Balina izleme botu WhaleStats tarafından elde edilen bilgilere göre söz konusu balinanın radarındaki altcoin projesinin Gala (GALA) oluyor.

Ethereum balinalarının en büyük yatırımı olan altcoin projesi Gala oluyor

WhaleStats tarafından elde edilen son veriler, borsa dışı en büyük 1000 Ethereum adresinin mevcut harcama alışkanlıklarını ortaya koyuyor. Bu Ethereum cüzdanları, stablecoin Tether’in (USDT) pozitif girişlerini ve ardından önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH)’u gösteriyor. Bundan sonra, WhaleStats, Coinbase’de yakın zamanda yapılan bir listelemenin ardından değeri artan Ethereum tabanlı bir oyna-kazan (P2E) altcoin projesi olan Gala (GALA) için büyük girişler bildiriyor.

Oyna kazan temalı altcoin projesi GALA’nın tek başına en büyük işlemi, “Light” olarak bilinen bir balina tarafından yaklaşık 4 milyon dolar değerinde 9.999.911 GALA’nın satın alınması oldu. Son 24 saatte WhaleStats’tan alınan veriler, ortalama Tether (USDT) satın alma miktarının 121.862 dolar, ortalama ETH satın alma miktarının 54.745 dolar ve GALA’nın ortalama balina alımının 47.886 dolar olduğunu gösteriyor.

Oyna-kazan projesi olan GALA’nın fiyat artışı devam ediyor

Balinalar ayrıca BTC fiyatına sabitlenmiş Wrapped Bitcoin (WBTC), sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) ve memecoin Dogelon Mars (ELON) için daha küçük alımlar yaptı. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Gala geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen bir altcoin olarak kripto alanında nispeten yeni bir oyuncu olarak görülüyor. Kripto para birimi ayrıca geçtiğimiz günlerde Coingecko’ya göre son 24 saat içinde en çok artış gösteren 5 proje arasında yer almayı başarmıştı.

Gala Games ekibi, Blockchain tabanlı oyna-kazan oyunlarından oluşan bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor. Platformda bugüne kadar beş oyun geliştirilme aşamasındayken, Town Star adlı oyun artık beta formunda oynanabiliyor. Son günlerde sıklıkla adını duyduğumuz bu altcoin projesi piyasa sıralaması bakımından 65. sırada yer alıyor. Yazım sırasında yükselen kripto para birimi Gala, son bir haftada yüzde 222,97’lik bir devasa bir artışın yanı sıra son 24 saat içinde yüzde 1,65 düşüşle 0,3846 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku