Teknik Analist: Cardano ve 3 Altcoin Kasım’da Bu Seviyelere Ulaşacak!

12.539
Kripto para piyasasında yakından takip edilen teknik analist Justin Bennett, Cardano (ADA) ve birkaç altcoin için büyük artışlar tahmin ederken, yaşanan sert düzeltmeye rağmen, Bitcoin (BTC)’in “oldukça güçlü” göründüğünü düşünüyor.

 

Cardano kısa vadede 3 doları geçecek

Analist, öncelikle Bitcoin’in son zamanlardaki “aniden” 63 bin dolara düşmesine değindi. Bernett, aşırı kaldıraçlı bir piyasaya dikkat çekerek, teknik görünümün 2017’den farklı olduğunu düşünüyor. Teknik olarak BTC’nin güçlü göründüğünün altını çizen analist, “Bitcoin bu noktada hala oldukça iyi görünüyor ve 60 bin doların üzerinde bir ton destek var.” ifadesini kullandı. BTC, an itibariyle 64.788 dolardan işlem görüyor.

Cardano için de teknik bir analiz yapan Bennett, altcoin için kısa vadede 3 dolar ve üzerinde bir seviyeyi hedefliyor. Analist, “ADA 2,15 dolar seviyesini geri aldı. Yani bu artık önemli bir destek alanı. Günlük kapanış bazında 2,35 doların üzerine çıkarsa, ADA tekrar 3 doların üzerine çıkar.” ifadelerini kullandı. ADA an itibariyle 2,07 dolardan işlem görüyor.

 

Lider altcoin Ethereum, Kasım’da 6 bin dolara ulaşacak

Lider altcoin Ethereum‘a (ETH) bakıldığında Bennett, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin Kasım’da 6 bin doları geçebileceğine inanıyor. Analist, “ETH emin adımlarla yoluna devam ediyor ve sürekli yeni ATH’lere ulaşıyor. 4.600 doların altında bir günlük kapanış, bir miktar zayıflığa neden olabilir. Hala , Kasım ayında 6 bin ile 6.500 dolar hedefine ulaşma şansı olduğunu düşünüyorum,” ifadesini kullandı. Altcoin an itibariyle, 4.748 dolardan işlem görüyor. Blockchain oracle hizmeti Chainlink’in yerel tokeni LINK için de çarpıcı yorumlarda bulunan analist, “iki aşamalı bir rallinin” ikinci ayağının halihazırda devam ettiğini söyledi. “İki aşamalı mükemmel bir yükselişle LINK, uzun vadede fiyat artışına devam edecek” ifadesini kullandı. LINK an itibariyle 35.31 dolardan işlem görüyor.

 

  Bennett, kurumsal çözüm odaklı altcoin VeChain (VET) hakkındaki görüşünü de güncelliyor. “VET, Bitcoin satışlarının ardından bugün 0.155$ bölgesini destek olarak test ediyor. Birçok yönden 0.15 dolar, sahip olunması gereken bir seviyedir. Bunun altında bir günlük kapanış, onu dirence çevirecek ve fiyat 0.14 dolara düşecektir. 0.19 doların hemen altındaki alan VET/USDT için direnç olmaya devam ediyor. Salı günkü seansta piyasanın bu alanda satış baskısı bulduğunu görebilirsiniz.” VET an itibariyle 0.16 dolardan işlem görüyor. Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku