Teknik Analist: Bu Altcoin Rallisine Devam Edecek!

124
Önde gelen bir kripto para analisti, Cosmos (ATOM) tabanlı altcoin THORChain’in (RUNE) rallisinin henüz bitirmediğini söylüyor.

THORChain (RUNE), bu seviyelere ulaşabilir

THORChain geçen ay ivme kazandı ve 1 Mart’taki 4,85 dolarlık fiyatından yüzde 147 artarak 11,99 dolara yükseldi. RUNE’nin inanılmaz kazanımlarına rağmen, popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, 579.500 takipçisine bir tweet’te THORChain’in hala büyük bir potansiyeli olduğunu söylüyor. Analiste göre, RUNE 14.50-15 dolara çıkacak. Genel olarak analist, RUNE gibi altcoin’lerin 2021’deki boğa döngüsünden bile daha ağır olacağını düşündüğü bir sonraki yükseliş döngüsü için geciktiğini söylüyor. Analist, ”“Altcoin, bir yıl boyunca ayı piyasası yaşadı. Bu, sona erdi ve yeni bir döngüye yakınız. Kesin olan bir şey var ki, 2021 döngüsü, benimsemenin boyutu ve büyümesi açısından 2017’den daha çılgındı. Bir sonraki döngü daha şiddetli olacak.” açıklamasını yaptı.
Analist, 2. katman ölçeklendirme çözümü altcoin Polygon’a (MATIC) geçerken, MATIC’in toparlanmadan önce biraz düşebileceğini söylüyor.  Kurumsal çözümler Blockchain’i VeChain’e (VET) bakan analist, altcoin’in konsolidasyon döneminin neredeyse tamamlandığına inanıyor ve bu da VET için başka bir ralliyi tetikleyebilir. Son olarak, Van de Poppe, son 24 saatte yüzde 20 artış kaydeden yüksek verimli Blockchain Zilliqa’yı (ZIL) inceliyor. Analist, yatırımcıları, yalnızca geçen ay yüzde 340 artış kaydeden altcoin için uyarıyor. Uzman, ”Şimdi yüzde 500 arttı. Burada bir pozisyon almaya hiç acele etmem. Bir düzeltme gelecek ve kaçınılmaz. Dikaktli olun.” ifadelerini kullandı.

Bu altcoin, 2021’de Ethereum’dan daha iyi bir performans sergiledi

 Ethereum, 2021’de yüzde 408 artış kaydetti. Yatırımcılar, daha hızlı işlem hızlı ve Blockchain üzerinde çalışan programlar olan merkeziyetsiz uygulamalardan (dApp’ler) oluşan geniş ekosistemi nedeniyle Ethereum’u Bitcoin’e tercih ettiler. Ancak, ortaya çıkan bazı yeni projeler, ETH’den daha iyi dinamikler ortaya koyuyor. Son zamanların gözde altcoin projesi NEAR Protocol (NEAR) geçen yıl yüzde 984 arttı. Bu birinci katman Blockchain’i, işlem hızı ve kullanım yönleriyle Ethereum ile benzer faydalar sunuyor, ancak çok daha büyük bir potansiyele sahip.

 Tüm kripto piyasası şu anda 1,5 trilyon doların biraz üzerinde. Analiste göre, orijinal yatırımınızı çoğaltabilecek nispeten güvenli ancak güçlü bir altcoin arıyorsanız, büyüyen bir geliştirici topluluğu tarafından desteklenen fiyat ivmesini gören daha küçük Blockchain’lere bakmak daha mantıklı. NEAR’ın şu anda 6,2 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Değeri 42 kat artabilir ve dolayısıyla Ethereum’un şu anki 268 milyar dolarlık piyasa değeriyle eşleşebilir. Öte yandan, eğer Ethereum 42 kat artarsa, yakın zamanda gerçekleşmesi muhtemel olmayan 11 trilyon doların üzerinde bir piyasa değerine ulaşabilir. NEAR, geçtiğimiz yıl içinde yatırımcıların ilgisini çekmeye başlayan bazı önemli gelişmelere imza attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku