Popüler Analist: Bitcoin ve 2 Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor

4.220

Popüler bir kripto stratejisti ve trader, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve bir altcoin projesinin piyasa genelindeki son düşüşten sonra toparlanarak zirvelere çıkmasını bekliyor.

Bitcoin (BTC)

Kaleo takma adlı kripto analisti, 449.800 Twitter takipçisine BTC’nin son aylardaki fiyat hareketinin 2020 yılını yansıttığını belirtiyor. Bitcoin için daha önce de olduğu üzere, birikim aşamasından sonra “tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru hızlı fiyat artışının” takip ettiğini söylüyor. Analist, Bitcoin’in gelecek yılın başlarında 150 bin doları aşacağını iddia ediyor ve şöyle diyor:

Yalnızca yukarı yönlü [sezon] burada.

Bitcoin (BTC) - Kaynak: Kaleo/Twitter
Bitcoin (BTC) – Kaynak: Kaleo/Twitter

Yazımız hazırlanırken, Bitcoin (BTC) son 24 saatte yaklaşık olarak %2 oranında değer kaybederek 57.618 dolara düştü. Bitcoin son 24 saatlik işlem hacmi ise 46.255.474.846 dolar düzeyinde gerçekleşti.

Altcoin Ethereum (ETH)

Lider akıllı sözleşme platformu altcoin Ethereum (ETH) ile devam eden Kaleo, geçen hafta ETH/BTC ticaret çiftini izlediğini aktarıyor. Ve yedi gün önce, Kaleo konuya ilişkin olarak şu açıklamada bulunuyor:

ETH/BTC’nin mevcut aralığından çıkması sadece an meselesi.

Altcoin Ethereum 0,8’i temizledikten sonra, 0,12-0,15’e genişletmek için net bir yola sahip olmalıdır. Kaleo, orijinal tweet’ine yanıt olarak güncellenmiş bir grafik yayınladı ve ETH’nin bir sonraki yükselişine başladığını söylüyor. Ethereum (ETH) yükselişi hakkında ünlü analist şöyle açıklamada bulunuyor:

Çöküş başladı.
WAGMI [Hepimiz başaracağız].

Ethereum/Bitcoin - Kaynak: Kaleo/Twitter
Ethereum/Bitcoin – Kaynak: Kaleo/Twitter

Ethereum son 24 saatte yaklaşık olarak -%1 oranında değer kaybederek 4.626,04 dolardan işlem görüyor. ETH son 24 saatlik işlem hacmi ise 26.697.497.614 dolar düzeyinde gerçekleşti.

Altcoin Terra (LUNA)

Ünlü trader ayrıca, yerel token LUNA’nın bir dizi merkezi olmayan stablecoin’i desteklediği Terra protokolünü de izliyor. 13. sıradaki altcoin projesinin 100 dolar aralığına doğru yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor. Bu hususta usta trader şu şekilde değerlendirmede bulunuyor:

Herkes 100 dolarlık LUNA’ya hazır, değil mi?
Buradan sonra çok uzun sürmemeli.

Altcoin Luna - Kaynak: Kaleo/Twitter
Altcoin Luna – Kaynak: Kaleo/Twitter

Terra (LUNA), son 24 saatte %7,1 oranında değer kazanarak, yazımız hazırlanırken 62,53 dolardan işlem görüyor.

LUNA son 24 saatlik işlem hacmi ise 2.164.219.437 dolar düzeyinde gerçekleşti. Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku