Teknik Analist 2 Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor!

123
Kripto para piyasası toparlanma çabası içine girerken, popüler kripto para kanalı Coin Bureau’nun ev sahibi, iki altcoin için ralli öngörüyor. Guy ayrıca, diğer iki altcoin için ralliden önce bir düzeltme olacağını tahmin ediyor.

Fantom (FTM) ve Near Protocol (NEAR) düzeltme aşamasına girebilir!

Kripto para piyasasında Guy olarak bilinen analist, yayınladığı yeni bir videoda akıllı sözleşme platformu Fantom’u (FTM) izlediğini söylüyor. Analist, altcoin için yükseliş eğiliminde olsa da, göreceli güç endeksinin (RSI) yaklaşan bir düzeltmeye işaret ettiğini vurguladı. Guy, “FTM grafiklerde güçlü görünüyor, ancak RSI, gücün bitmeye başladığını gösteriyor. Ayrıca 2.60 dolar civarında önemli bir direnç bölgesine yaklaşıyoruz, bu yüzden FTM’yi de elinde tutuyorsanız buna dikkat edin.” açıklamasını yaptı. Analist, merkeziyetsiz bir uygulama (DApp) platformu ve Ethereum rakibi olan Near Protocol (NEAR) konusunda oldukça iyimser olduğunu söylüyor. Guy’a göre, NEAR’ın temelleri sağlam fiyat hareketiyle birlikte gelişiyor, ancak trader’ları henüz FOMO’ya yenik düşmemeleri konusunda uyarıyor.
Analist, “Yine de FOMO’ya fazla kapılmayın. Grafik, altcoin NEAR’ın pompalamayı bitirmek üzere olduğunu ve önümüzdeki günlerde başka bir konsolidasyon aşamasına girerken 12 ila 13 dolara kadar düşebileceğini gösteriyor. “ ifadesini kullandı. FOMO, trader’ların kaçırma korkusuyla bir projeye akın etmesi anlamına geliyor.

2 altcoin, ivme kazanacak

Guy, ayrıca toplanmaya hazır olduğunu düşündüğü iki altcoin’i de açıkladı. İlki DeFi protokolü Aave. Analiste göre, Aave’nin günlük grafiği bir soğumaya ihtiyaç duyabilir, ancak haftalık ölçekte, altcoin 300 doları kırma hazırlığında ve potansiyel olarak mevcut fiyatlardan yüzde 53 uzakta olan 400 dolardaki dirence kadar yükselmeye hazır görünüyor. Analist ”Aave’in yükselişi başlıyor gibi görünüyor. SEBA adlı bir İsviçre bankasının, kaydetme protokolünün kurumsal versiyonunu entegre edeceği ve protokollerinin uyumlu bir şekilde DeFi’ye girmesine izin vereceği haberi, bu yükselişe neden oldu. Aave günlükte biraz fazla genişlemiş olsa da haftalık grafik, önümüzdeki aylarda direnç bölgesini 300 dolar seviyesinde kırmak için ihtiyaç duyduğu ivmeye sahip olduğunu gösteriyor.
Usta Analist: Bu Altcoin Solana'nın İzinden Gidecek!
 
Analistin toparlanmasını beklediği ikinci altcoin Cosmos (ATOM), Guy radarını “Blockchain’in interneti” olmayı hedefleyen ve tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yakın olmasını bekleyen bir proje olan Cosmos’a (ATOM) çeviriyor. Analist, “ATOM’un fiyat hareketi, haftalık fiyat ivmesinin muazzam olması nedeniyle Aave’ninkine aşırı bir şekilde benziyor. Mayıs ayında olanların tekrarını görürsek, ATOM‘un tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesi çok uzun sürmez.” açıklamasını yaptı.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku