Tam 1 milyar dolar… Peki nereye gitti?

0 0

Bir “balina” işlemi Bitcoin blok zincirinde sorunsuz bir şekilde ilerledi bu sefer tek bir transferde 1 milyar dolar değer taşıdı.

Büyük transfer muhteşem pazar rallisi ile çakıştı

Hareket Bitcoinin başka bir ralliden geçmesi ve 8 bin 700 dolarlık direnç seviyesini ortadan kaldırmasıyla oldu. Blockchain analizi Bitfinex değişimine ait soğuk cüzdanlar arasında transfer olduğunu keşfetti.

Transfer ayrıca geçtiğimiz gün fiyat rekorları kırmaya devam eden Bitcoin SVnin (BSV) en muhteşem hareketlerinden birine denk geldi. O zaman ByteTree işlemi kökenleri ve hedefleri hakkında bir Reddit tartışması başlattığını belirtti.

Büyük fon transferleri genellikle önemli bitcoin fiyat hareketleri etrafında toplanır. Bitfinex borsadaki azalmış etkiye rağmen en büyük BTC sahiplerinden biri olmaya devam ediyor. Bu boyuttaki balina işlemleri genellikle birkaç ayda bir gerçekleşir ve 2019da iki kez büyük ölçekli transferler kaydedildi.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku