Stellar eski günlerine geri dönecek mi?

0 1

Stellar son kazadan sonra en iyi kripto para birimlerinin üstünde performans gösterdi ve oldukça güçlü bir günlük yükselişe geçti. Bu yükseliş trendinin 0.06226 dolar düzeyindeki son seviyesi kırıldı ve XLM kısaca 0.06368 dolar seviyesine dokundu.

Kripto para birimi piyasasının çoğu yeşile döndüğü için boğalar iki EMAnın da üstüne çıkabildi.

Ancak henüz ikna edici olmayan bir şekilde 0.06226 doların üzerine çıkmadığı için bu son hamleye dikkat etmek önemli. Eğer boğalar bu seviyenin üzerinde önemli bir devam ediş göremezlerse dijital varlık yeniden düşmeye başlayabilir. En yakın destek 0.05719 dolar seviyeleri.

4 saatlik grafik 16 saatin üzerinde gerçekleşen son boğa hareketinden çok önce bir süredir yatay olarak işlem görmekte. Başlangıçta boğalar sadece 1 şamdanda iki önemli direncin yanı sıra hem EMAların hem de bunlardan bir boğa çaprazının üzerinde kırıldı. Boğalar bir sonraki ayağa kalkmadan önce hoş bir konsolidasyon şamdanı ile takip etti.

Haftalık grafikte boğalar dip seviyesini 005 dolar olarak belirledi maalesef üst seviye 0089 dolara yükseldi bu da boğaların düşüş eğilimini değiştirmeye bile yakın olmadığı anlamına geliyor. En iyi atışları 0.05 dolara göre daha düşük bir seviyeyi ve ardından daha düşük bir seviyeyi ayarlamak ve haftalık Denge Örüntüsünü ayarlamak şeklinde.

Aylık grafik daha düşük bir seviyeye fiyatı indirmeye çalışıyor ancak ayılar burada açık bir avantaja sahip. Burada alt seviye 0.0484 dolar olarak ayarlanmış durumda ve en üst seviye 0.1643 dolar şeklinde. Buradaki eğilimi değiştirmek için boğaların çok fazla çalışması gerekiyor.

Teknik göstergelerin çoğu günlük haftalık ve aylık zaman dilimlerinde satışa yönelmekte. 4 saatlik zaman dilimi tüccarların kısa vadeli momentumunun kesinlikle boğaların lehine olması nedeniyle alım yapması için sinyal veriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku